Jump to content

jesmo li prevareni za dionice?


tntrider

Preporučene objave

2008.godine ocijenjen sam sa 30% RVI za dva ranjavanja i ptsp.poslao sam svu potrebnu dokumentaciju na hrvatski fond za privatizaciju,međutim kako je riješenje bilo privremno,istekao je rok trajanja,i nisam dobio dionice.na fondu su mi rekli da "su me predvidjeli"-zaboravali,te da sam trebao dobiti prije nego mi se isteklo riješenje,01.06.2010.drugostupanjskim riješenjem po drugi puta sam dobio 30%,koje je postalo pravomoćno 01.07.2010.god. Ovijereno riješenje od MORHA o pravomoćnosti stoji već 6 mjeseci u ladici,neposlano iz čistog razloga jer vjerujem da smo po neznam koji puta ponovno izmanipulirani i prevareni,te da će doživjet sudbinu i prvoga riješenja.Da li se radi o prijevari,lažnim obećanjima,uskraćivanju prava koja nas Zakonom pripadaju?Ja sam izgubio svaku vjeru u ovu Lijepu našu,za koju smo krvarili i stvorili.Razgovarao sam sa gospođom koja radi na fondu,i ponovila mi je istu priću koju su mi već jednom prodali a to je da ću dobiti dionice kad će mi se riješenje približiti isteku, s obzirom da sam po drugi puta dobio privremeno.Zar oni stvarno misle da smo mi toliko retardirani???Čime smo to zaslužili ???Same laži i obečanja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

tntrider je napisao:

2008.godine ocijenjen sam sa 30% RVI za dva ranjavanja i ptsp.poslao sam svu potrebnu dokumentaciju na hrvatski fond za privatizaciju,međutim kako je riješenje bilo privremno,istekao je rok trajanja,i nisam dobio dionice.na fondu su mi rekli da "su me predvidjeli"-zaboravali,te da sam trebao dobiti prije nego mi se isteklo riješenje,01.06.2010.drugostupanjskim riješenjem po drugi puta sam dobio 30%,koje je postalo pravomoćno 01.07.2010.god. Ovijereno riješenje od MORHA o pravomoćnosti stoji već 6 mjeseci u ladici,neposlano iz čistog razloga jer vjerujem da smo po neznam koji puta ponovno izmanipulirani i prevareni,te da će doživjet sudbinu i prvoga riješenja.Da li se radi o prijevari,lažnim obećanjima,uskraćivanju prava koja nas Zakonom pripadaju?Ja sam izgubio svaku vjeru u ovu Lijepu našu,za koju smo krvarili i stvorili.Razgovarao sam sa gospođom koja radi na fondu,i ponovila mi je istu priću koju su mi već jednom prodali a to je da ću dobiti dionice kad će mi se riješenje približiti isteku, s obzirom da sam po drugi puta dobio privremeno.Zar oni stvarno misle da smo mi toliko retardirani???Čime smo to zaslužili ???Same laži i obečanja.

 

neke stvari mi tu nisu jasne , kako MORH ima veze sa rješenjem o invalidnosti koliko ja znam za ovjeru rješenja radi ti MOBMS u tvome mjestu i kod njih možeš dobiti adresu fonda za privatizaciju te sam pošalješ rješenje tako sam barem ja napravio, ja imam privremeno rješenje još uvijek pa sam ipak dobio dionice samo što sam na to morao čekati oko tri godine.broj telefona HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU je 016346321 pa ih možeš i nazvati te interesirati se da li je što potrebno napraviti itd , eto nadam se da sam pomogao

:-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kolega tntrider :To ti je normalno nemoj se sekirat jer unazad 3god. je tako, nema dionica i sto ima na burzi je potonulo jedino ko ima sreće da dobije koju dionicu "Atlanske" ili "Končara" .Ja sam također slao 2 puta riješenje i čekao 3.god i riješenje i drugo isteklo i nazovem da li moram poslati i 3 rješenje i " teta " kaže nemoram zahtjev je u postupku i stvarno tako je i bilo , a ima kolega koji su isto tako čekali pa neka te to nebrine dobit češ sigurno što te pripada samo nemoš utjecat na odabir koju

želiš dionicu , a ko bi nam ugodio..

 

:kavica::kavica::kavica::kavica::kavica::kavica::palac::palac::palac::palac::palac::palac::palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija