Jump to content

Htijela bih pomoć


kkrrookkooddiil

Preporučene objave

Poštovani,htijela bih pomoći svom nećaku.Djete je od 6 godina i sa 3 godine mu je dijagniosticirana epilepsija.Mislim da ima još nekih poteškoća u razvoju ali nisam 100 % sigurna da nisu uzrokovani epilepsijom,motorika mu je slaba a i ide logopedu,još nekim specijlistima tri puta tjedno(defektolog).Inteligencija mu nikako ne pati samo što se za njega ima jako malo razumijevanja i pažnje.Ono što me zanima a jako je bitno za njega jest preporuka psihologa da se upiše u vrtić .međutim kad je njegova majka došla sa preporukom u vrtić direktorica vrtića joj je rekla citiram"ja moram jedno dijete ispisati iz vrtića da bih vaše primila" bez ikakovih daljnjih objašnjenja.Kamo bih se mogla obratit da pokušam to dijete upisati u vrtić jer sa djecom bi ono jako napredovalo i možda bi se uspijelo upisati u školu na jesen.Kako god bilo mislim da je postupanje direktorice vrtića za svaku osudu pa ih i sdresu na koju se mogu obratit za prijavu ovakovih "direktora"

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija