Jump to content

shb- stranka Hrvatskih branitelja


grozni

Preporučene objave

U ovoj predizbornoj godini ja mislim da bi za sve Hrvatske branitelje bio spas jedino da mudre i poštene glave iz naših redova osnuju SHB ili več kako bi se zvala.Mišljenja sam da među nama ima pametnih glava koji bi to mogli pokrenut.

Kolilo nas ima da svi glasmo za njih vjerujem da bi ušli u Hrvatski Sabor,a samim time i u neku buduču koaliciju sa vladajučim.Jedino tako bi se mogli izborit za dostojanstvo Hrvatskih branitelja.

Pogledajte samo srbe(SDSS),seljake(HSS),umirovljenike(HSU) samo vladajučim zaprete izlaskom iz koalicije i svi zahtjevi se ispune a šta je snama,mi glasamo za pitaj boga koga umjesto da damo glas onome tko če zastupat naše interese u Saboru i vladi.Nas nitko ne zastupa pa je najlakše udarat po nezaštičenom,tomu bi trebalo stat na kraj dok je vreme.

 

Šta Vi mislite o ovome?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Grozni, pozdrav!Pametna ti je ideja ali ja mislim da je teško provediva.Koga stavit da nas predstavlja?Nekome paše npr.general Jozo Miličević za druge nevalja.Gotovina je u Hagu,daj bože još malo.Ostali pojedinci koji bi i mogli pokrenut braniteljsku populaciju nisu zainteresirani.Od n as malih običnih branitelja nikakove koristi jer nas navodno već zastupaju raznorazne udruge a i povlašteni smo u društvu(tako barem govore).Svi se kunu u ono,kad krenu neki krenuće svi i onda se krene i ima nas 50. Ja sam osobno u mom gradu vidio kad je trebalo dat podršku Gotovini okupilo nas se oko 70. I to je to.Tako bi i sad bilo, udruga bi se osnovala(recimo)i bilo bi 30-40 članova. Onda bi se išlo na potpisivanje peticije za prava branitelja i prošlo bi kao peticija sindikata,jednostavno bi nas ignorirali. I to je realnost.Daj Bože da se varam.Znam da ima i medju nama malima pametnih i poštenih Branitelja koji bi to mogli ali ne žele a i nemaju više volje.Sve šta je dobro bilo u nama to su uništili. Nadam se samo da nečemo potonut još dublje nego sad. Pozdrav.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

miner

nažalost nesloga nas ubija tu si u pravu.

 

Tko bi nas predstavljao pa među nama ima više poznatih heroja (poznatih u cijeloj RH ) od onoih predstavnika 2 stranke umirovljenika.

 

Svjesan sam da je to teško ostvarivo ali jedino tako vidim izlaz iz ove situacije.Bar bi mi trebali znati da bez borbe nema ni pobjede,dali smo se predali pa nek rade snama šta ko hoče? :misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dok vecini nije gusto,od toga nema nista.Pogledajte samo koliko se na tv-u prica i vode raspraveu vezi nestalih osoba iz domovinskog rata.Nista se ne prica.Dok je bila velika brojka,i dok je sve bilo relativno frisko,dotle se to javno i iznosilo.Polako ali sigurno,sve pada u zaborav,tako i branitelji,poginuli,i zivi.Vecinu naroda moze ujediniti samo velika nevolja,a sada je trenutno mali broj branitelja u nezgdnom polozaju.Daj boze da taj mali broj bude jos manji.Pogledajte stranice od 1-35,pa cete vidjeti da se vecina koja se oglasavala vise ne oglasava.Razlog tomu je sto su svoje probleme rjesili i boli ih uho za ostale.Cast iznimkama. :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prijatelju! Sjeti se samo koliko su mladog Jastreba i starog pljuvali,vredjali,omalovažavali,ljude koji su istinski Branitelji pa kako su prošli. pa što misliš šta bi recimo mislili o jednom Groznom, Mineru, Lowrideru pa Mrljavcu, tko su ti ljudi? Gdje su bili? Sve su dobili iako znamo da nismo ni minimum minimuma koliko smo trebali dobiti.Pa još su ludi,prolupali, neubrojivi.Tko ih uopće doživljava?To nam je naša realnost.Samo pogledaj na drugim forumima komentare o Braniteljima i potraži bilo kakovu reakciju na te komentare pa će ti bit sve jasno. Mi smo potrošena roba.Samo pogledaj, i na ovom forumu za kojeg smatram da je najbolji i najpošteniji po pitanju prava Branitelja, postoje provokatori koji non stop podrivaju medjusobno Branitelje.I to je nažalost naša realnost.Poznata uzrečica- zavadi pa vladaj- kod nas je uobičajena stvar.Daj Bože da se ostvari Tvoja ideja.Pozdrav svim Braniteljima ma gdje bili!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ideja je dobra ali bojim se teško provediva kako ste već rekli

sjetite se umirovljenika (od jedne ispale dvije stranke i onda zbunili i one koji su mislili glasati)

 

ipak ako ne probaš nikad ne znaš

 

i nekidan sam negdje napisao čime se služe ove dvije vodeće političke stranke - razvodni pa vladaj - ipak je bevanda slabija od čistog vina

 

koliko samo ima udruga koje se bave braniteljima

koliko ima sindikata koji zastupaju radnika

 

što više baba kilavije dijete

 

ipak mislim da bi trebalo pokušati

 

pozdrav :palac::palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prijatelji moji ja sam samo napisao svoja razmišljanja kako bi pomeni bilo jedino moguče efikasno zaštitit cjelokupnu braniteljsku populaciju.

zvonemarkus ja sam još uvjek tu i ne boli me uho,boli me kad pročitam posove gdje branitelj dragovoljac sa 5 god.rata godinama dokazuje da je ostavio zdravlje (biva izsmijavan po TV) za ljepu našu a mirovina 1900 kn. ako i to dobije.

To me boli zvonemarkus,a bit će i gorje budemo li ovako razmišljali.No dobro šta bude biće.Pozdrav.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Stranka hrvatskih branitelja (SHB) politička je stranka u Republici Hrvatskoj, Orijentirana prema braniteljima i svim građanima RH bez obzira na vjeroispovijest. Predsjednik joj je IVICA APATIĆ,Dragovoljac Domovinskog rata,Hrvatski Ratni Vojni invalid,dočasnik u mirovini,i bivši logoraš srpskih koncentracijskih logora.

 

 

 

 

http://www.google.hr/url?sa=t&source=web&cd=1&ved=0CBUQFjAA&url=http%3A%2F%2Fhr.wikipedia.org%2Fwiki%2FStranka_hrvatskih_branitelja&rct=j&q=stranka%20hrvatskih%20branitelja&ei=teUcTfGJLM7rsgbi-uHeDA&usg=AFQjCNG9GtRW__wTNkzU3OsQlOualZBjNA&cad=rja

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

propast_66 je napisao:

Stranka hrvatskih branitelja (SHB) politička je stranka u Republici Hrvatskoj, Orijentirana prema braniteljima i svim građanima RH bez obzira na vjeroispovijest. Predsjednik joj je IVICA APATIĆ,Dragovoljac Domovinskog rata,Hrvatski Ratni Vojni invalid,dočasnik u mirovini,i bivši logoraš srpskih koncentracijskih logora.

http://www.google.hr/url?sa=t&source=web&cd=1&ved=0CBUQFjAA&url=http%3A%2F%2Fhr.wikipedia.org%2Fwiki%2FStranka_hrvatskih_branitelja&rct=j&q=stranka%20hrvatskih%20branitelja&ei=teUcTfGJLM7rsgbi-uHeDA&usg=AFQjCNG9GtRW__wTNkzU3OsQlOualZBjNA&cad=rja

 

Pozdravljam ovaj potez .

 

S obzirom da je sve veći broj branitelja informatiči pismen ili to tek postaje;

bilo bi dobro da ista stranka ako do sada još nije,

otvori profil na facebooku ( društvenoj mreži ) a s ciljem jednostavnijeg i bržeg povezivanja njezinih simpatizera s njom.

Ako je već otvorila profil na facebooku neka stavi link ovdje, hvala !

 

Večina političkih staranaka ima otvoren profil na facebooku. :palac::palac::palac::palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

kompa piše

 

Pozdravljam ovaj potez .

 

S obzirom da je sve veći broj branitelja informatiči pismen ili to tek postaje;

bilo bi dobro da ista stranka ako do sada još nije,

otvori profil na facebooku ( društvenoj mreži ) a s ciljem jednostavnijeg i bržeg povezivanja njezinih simpatizera s njom.

Ako je već otvorila profil na facebooku neka stavi link ovdje, hvala !

 

Večina političkih staranaka ima otvoren profil na facebooku.

_________________

 

Moram reč da sam i ja jedan od tih slabo informatički pismen,sinoć sam prvi put čuo za tu stranku pa sam otišao na njihovu stranicu ali uzalud nisam saznao ništa konkretno (možda zbog slabe pismenosti ili tamo nepiše ništa konkretno neznam)

Evo jutros na kavici susreo sam se sa par kolega branitelja pa smo se dotakli i ove teme.Neki se slažu da bi nešto trebalo poduzeti ali kad bi to učinio netko drugi,a ovi drugi se ismijavaju.Ali kukat znaju svi pitam sam sebe šta je ovo meni trebalo.

Možda bi ova postojeća stranka trebala bit dostupnija i nama slabije "pismenima" kao šta kaže kompa.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dragi moji prijatelji,branitelji istinski koji ste zaista bili u tzv borbenom sektoru,pa makar i pokoji dan,jer ja se uvijek i obraćam samo takima jer me oni drugi ne zanimaju, imali smo mi a imamo i sada svoje pretstavnike u hrvatskom saboru koji sjede i sa lijeve i sa desne strane i u razno-raznim upravnim i nadzornim odborima ,dobro zarađuju,uživaju .Sjetite se samo kojekakih dječačića,rol-rojsova,đačića ukotromanovića a ima ih još ,šta su oni napravili za veći broj pravih branitelja,osim možda za svoje bliže i dalje rođake i prijatelje? Ne mislite valjda da bi netko drugi bio bolji od spomenutih? Vjerojatno,među nama postoji netko sposoban i pošten koji bi se zaista borio za prava istinskih a protiv onih tzv branitelja,ali prije će Sava teći od Županje prema Zagrebu nego će takav biti izabran u hrvatski sabor.Oni branitelji koji i uđu u sabor preko velikostranačkih lista jednako će se boriti za prave branitelje kao i ovi koji su sada ili oni koji su bili prije njih. I na kraju želim vam puno zdravlja isreće ,a što manje problema vama i vašima obiteljimau u idućoj,za sve a pogotovo za nas branitelje,teškoj 2011.godini.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija