Jump to content

svi koji idu za dva tjedna na pismeni


kikador

Preporučene objave

Ja sam bio na roku u 11.mjesecu i otvoreno su rekli da toleriraju sprance i primjerke presuda, i da znaju da to nosimo, ali da ni u kojem slucaju ne zele vidjeti da se koriste mobiteli jer bacaju vani za to. Iako su kolegi koji je sjedao do mene, dopustili da izvadi mobitel jer nam je bio potreban kalendar (skuzili smo da se u radnoj radilo o prekluziji). BTW, mi smo se dvoumili je li bolje kao pravi mali streberi pisati klasicnu presudu ili donijeti rjesenje o odbacivanju tuzbe zbog prekluzije i odlucili smo se za potonje i nismo pogrijesili - dobili po 8,9 bodova za to

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja sam izašla na pismeni u rujnu i sve sam imala na stolu, samo šta sam presude držala na okupu, a neki su mi primjeri bili uvezani u zakone da mi je lakše...uglavnom kad bi prolazili niko nije gleda u papire...samo upozoravaju na korištenje mobitela...

I primjetila sam da su najstroži prvi dan, ostala dva je skroz ležerna atmosfera...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Čula sam i ja da su za mobitele najstroži, a što se tiče presuda i listanja-kako na kojem roku!

Ali nisam do sada čula da je netko izletio s pismenog, pa se nadam da neće ni sada:)

Za knjige od Garačić sam čula nekoliko verzija, pa čak i da ne dopuštaju da ih imamo, pa molim ako ima tko da je bio nedavno na pismenom i koristio knjige da javi!

Unaprijed zahvaljujem! :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija