Jump to content

Ludi susjed


saleon

Preporučene objave

Poštovani,

 

Molim vas savijet što da radim s susjedima. Naime odkad smo se doselili u obiteljski stan( nasljedili)susjed ispod nam zove policiju svaki put kad se nešto dešava u ulazu, nama kad se skupi društvo na kartanju, dakle bela-nas 4.,bilo priča ili bilo šta, u svakom slučaju NIKAD tulum ili da stvarno smetamo. Policija nam je u dvije god. bila 30-40 puta i nikad nismo dobili nikavu prijavu. Da bi sve eskaliralo ovaj vikend kada je u drugom stanu bio tulum, klinci zabljuvali ulaz i oni opet zovu muriju meni, i jučer se posvađamo, ona meni( pas m...., da ću vidjet šta me ide... itd,). Šta da radim izluđuje me

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Imam slican slucaj.Prije 2 mjeseca sam se doselila u podstanarski stan sa muzem i 2 male djece.Vec nakon tjedan dana,susjedi ispod su dosli se zaliti ,da nam djeca previse skacu,trce po stanu.Ja zaista pokusavam da se ne igraju kako se vani igra ali ne mogu ih ni svezati za kauc jer to su samo djeca.Bucan im je nas frizider,perilica, pogotovo ako stedimo struju pa ju ukljucimo navecer,fen,mikser,...Nakon 22h ne ukljucujem vise bucne uredaje ali oni i dalje se oglasavaju lupanjem odozdo za svaku sitnicu i bez obzira na vrijeme,danju i nocu.Ako imamo goste ,lupaju a pogotovo kad dode netko s jos jednim dijetetom.Jednom su bili dosli na vrata u 1 ujutro da se stisamo:Muz i ja smo sjedili u boravku i pricali,nismo bili bucni.Pokusavam se ne obazarati na to njihovo lupanje jer zaista ne radimo nista lose osim sto zivimo iznad njih,.Nista ne radimo namjerno,ne prkosimo ali polako ovo raste u maltretiranje jer nas ne pustaju na miru. Moj muz je stranac,mozda je i na rasnoj osnovi.Ne znam sta ciniti,kome se obratiti.Da li policija uopce moze pomoci?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala na savjetu no bas to zelim izbjeci...Napokon smo nasli stan koji nam u svemu odgovara,suh,prostran,nov,dobra lokacija,dobar gazda i jos k tome nije skup..Tesko je naci normalan stan,a pogotovo s klincima...

Ne preostaje nam nista drugo nego se naoruzati zivcima i cekati dok nekom ne pukne film :-o

Zar ne postoja neka institucija kojoj bi se mogli obratiti za takva pitanja? :misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

jeannedavid je napisao:

Hvala na savjetu no bas to zelim izbjeci...Napokon smo nasli stan koji nam u svemu odgovara,suh,prostran,nov,dobra lokacija,dobar gazda i jos k tome nije skup..Tesko je naci normalan stan,a pogotovo s klincima...

Ne preostaje nam nista drugo nego se naoruzati zivcima i cekati dok nekom ne pukne film :-o

Zar ne postoja neka institucija kojoj bi se mogli obratiti za takva pitanja? :misli:

 

 

Alo sam rekel: Preseliti pitanje na stranicu STVARNO PRAVO. NE ČITAMO !!!! Tam su cure i dečki kaj se bave tim pitanjima. Mi se na ovoj stranici bavimo (pokušavamo baviti) pitanjime iz RADNIH ODNOSA! Joooj,joooj. Čim me dugo nema...odma rusfaj ..a kaj bum z vama... :tikvan:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija