Jump to content

mirovina


drazenm

Preporučene objave

molim pomoć oko mirovine.OD 01.09.2010.SAM U MIROVINI HRVI 20% OMJER 30/70.BEZ ČINA I STATUSA DRAGOVOLJCA.RJEŠENJE NISAM JOŠ DOBIO,NAVODNO ZA PAR DANA.RADNI STAŽ OKO12GOD.OD 93 GOD SE LJEČIM OD PTSPA,UZ NJEGA JE STIGLA I 62,0.U MIROVINSKOM SU MI REKLI DA ČEMI MIROVINA BITI OKO 1870 KUNA,A ČITAM U ZAKONU DA JE MINIMALNA BRANITELJSKA MIROVINA OKO 2300.KUNA.MOLIM ODGOVOR.ZAHVALJUJEM.DA NE ZABORAVIM,VOZAČKA OGRANIČENA NA 1 GOD.I NE SMIJEM PO NJIMA RADITI NIJEDAN POSAO,A MIROVINA PROFESIONALNA.KAKO?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bok stari

js sam ti dobil privremeno riješenje za mirovinu sve isto kao i tvoje(malo više staža)i dragovoljac sam 1455kn,papire za mirovinu sam preda23,07.2010 a mirovina mi ide od 01,09.2010,,,privremeno riješenje sam dobio oko 01.11.2010 znaći dva mjeseca od kada mirovina kreća a pravo konačno riješenje sam dobio 20.11.2010 na koje imam prof.nesposobnost i mirovina je 2911kn,,,,na kaj sam se žalio službi u Mihanovićevoj,,,,,

 

 

U zagrebu sam doma pa sam od vrata do vrata teral te papire..prvo trpimirova5kat,,pa kasarna kroacija-maršalka,,,pa uredi za obranu,,,pa ministarstvo za potvrdu o borbenom i neborbenom sektoru i imaš kaj hodat za ti ako hočeš da ti se ubrza pisanje konačnog riješenja za mirovinu,,ali iz trpimirove sam krenuo gdje mi je teta koja radi na slućaju napisal od kud da krenem(koji ti papiri fale u spisu) ak sam ti pomogel malo super,,

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija