Jump to content

legalizacija nadogradnje kuce specifican problem-molim pomoc


ile

Preporučene objave

Kupio sam staru kucu 2006g,imam urednu potvrdu da je gradjena prije 68god,nadogradio sam nekih 15m2 i podnio zahtjev za legalizaciju,2007g,nakon cekanja od 3 godine arhitekt mi javlja da se na zalost moj predmet zagubio i da ce on ponovo podnjeti zahtjev(ubrzanim postupkom), rjesenje o izvedenom stanju,medjutim ja sam u medjuvremenu zbog povecanja obitelji bio prisiljen dograditi jos jednu sobu(ca13m2),u medjuvremenu dobivam rjesenje o izvedenom stanju za prvobitnu nadodradnju,ovu drugu nadogradnju mislim da nisam u mogucnosti legalizirati jer je izgradjena na medji(susjed se slozio),sad me zanima dali sam po rjesenju o izvedenom stanju(prva nadogradnja)u mogucnosti upisati tu prvu nadogradnju u katastar i gruntovnicu(s obzirom da imam za to rjesenje o izvedenom stanju),s tim da kad geodet dodje na mjerenje(elaborata za upis) ce vidjeti da je kuca na drugom djelu nadogradjena i vjerovatno ce predstavljati problem,sto mi je ciniti molim savjet.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

felixx je napisao:

Ponovo legalizirati; toga ste svjesni.

Mjernik ne može 'krivotvoriti' postojeće stanje u elaboratu.

 

:kavica:

 

 

Hvala felixx na brzom odgovoru,dali je uopce moguce legalizirati tu drugu dogradnju,s obzirom da je na medji(to je jedini problem)ostali uvjeti ispunjeni,pozz

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija