Jump to content

hrvatski branitelji,dragovoljci za bolju hrvatsku


grga71

Preporučene objave

Pošovani Mrljavac mislim da je došlo vrijeme da se našima suborcima koji nisu u mirovini i koji nemaju što da jedu kupe po kontenjerima odbačenu hranu nekako pomogne.Da se javno napokon otkrije koliko je do sada branitelja napravilo suicid jer se taj podatak skriva na sve strane.Zato vas kao ovlaštenoga admistratora molim objavite te brojke na ovome lagasu jer ja nebi htio pisati neistinite brojke .Ovo što su napravili nama braniteljima je tako teško bolje da me je metak pogodio u ratu nego ova sada vlas HDZ a i ona prošla SDP dobro su pokrali svoj narod jedni i drugi a ruku stavljaju na srce dok se svira himna .Stvarno je teško slušati neke koji stalno kukaju da im je mala mirovina moraju podići invalidninu i takve stvari , a mnogo je poštenih branitelja koji su ranjeni bili a nisu u mirovini koji imaju i status rvi i nezaposleni te ih žene uzdržavaju.Ja sam malo dotako nekih ideja da tu ljudi mogu pročitati stvarnu istinu što je sa onima kojima je naj teže jer njih je mnogo ,a njih se niko neče sječati sram ih bilo svi gledaju svoju guzicu umjesto da pomognu svojima najbližnijim braniteljima ,suborcima .I na kraju Mrljavac pošto si ti u mirovini molim te da sam pokreneš nekakvu inicijativu vezano za naše branitelje kojima niko neče pomoči da se educiramo kako da im pomognemo preko legasa jer tek sada traže svoja prava koja su im neki drugi zauzeli ,jer ja mnogo toga osluškujem da mi je teško zadržati u sebi nego eto ovjde javno to iznosim i mislim da če mi poslije toga biti lakše .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne znam koliko je branitelja izvršilo suicid ali u medijima se vrti brojka da ih je oko 2000 (teško je na to pitanje precizno odgovoriti).

 

I na kraju Mrljavac pošto si ti u mirovini molim te da sam pokreneš nekakvu inicijativu vezano za naše branitelje kojima niko neče pomoči da se educiramo kako da im pomognemo preko legasa jer tek sada traže svoja prava koja su im neki drugi zauzeli ,jer ja mnogo toga osluškujem da mi je teško zadržati u sebi nego eto ovjde javno to iznosim i mislim da če mi poslije toga biti lakše .

 

Ima na ovom podforumu gotovo sve što vas zanima, samo treba malo pažljivije pročitati teme (i "pročešljati" stare postove) gdje možete naći gotovo sve informacije koje vam trebaju.

 

Inicijativa je pokrenuta prije nekoliko (5-6) godina kad je na ovom portalu u rasprave i forume uvršten i podforum "Prava branitelja".

 

Pozdrav.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

poštovani kolega Grga,

 

Molim te pročitaj moje postove na "Na osnovu prijava neki izgubili status branitelja" pa će ti sve biti jasno.

 

U pravu si za sve što si rekao,političari su nas razdvojili na poslušnike i nezadovoljnike.Na žalost još je puno ostalo nezadovoljnika za koje kažeš da danas nemaju što jesti i kopaju po kantama.

 

Na žalost naša vlast nije htjela svim braniteljima regulirati mirovine kakve zaslužuju,pa ima slučajeva gdje se Udruge branitelja koji su dobili kakvu takvu mirovinu dostojnu

čovjeka sjete svojih dojučerašnjih kolega pa im odnesu ili daju nekakvu materijalnu ili financijsku pomoć.

 

Zar nije žalosno da su neki brantelji dobili sve ,a neki nemaju za život dostojan čovjeka.

 

Znajte samo jedno ,ova situacija će nadam se otvoriti oči mnogim ljudima da vide da i kod naše populacije ima privilegiranih koji se nigdje ne bune (jer zašto bi) i običnih ljudi koji su poslije rata samo htjeli pošteno raditi i živjeti normalan život bez privilegija.

 

 

Sada kad vidim koliko smo razjedinjeni kao branitelji mogu samo preporučiti svakom koji ovo čita,gospodo kolege branitelji na žalost,učlanite se uvijek u stranku na vlasti i kako koja dolazi vi se učlanjujte u nju,jer to rade i naši političari samo kako bi zadržali standard svojih guzica,kad gube tlo pod nogama onda se prebacuju iz stranke u stranku.

 

 

Kao što sam več jednom i rekao,ako se do sada večć niste bavili politikom vrijeme je ,jer ako se vi ne budete bavili njom ona će se vama.

 

Mladima bih poručio ,djeco prvo u mladež stranke na vlasti a tek onda tražite posao.

 

Jer na žalost mi smo takva država.

 

Možeš biti 100 godina sposoban i školovan,živjet ćeš kao prosjak,a budi samo 1 mjesec podoban živjet ćeš kao kralj.

 

 

Pozdrav.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija