Jump to content

IP obrazac


do

Preporučene objave

poslodavac je dužan jedan primjerak IP obrasca za sve svoje radnike dostaviti poreznoj upravi, a svakom radniku dati njegov Ip obrazac. da li će ga dati u ruke, poštom ili neki drugi način, koliko znam nije propisano.

 

ne znam zašto vam je to bitno, mogli ste i sami uzeti IP obrazac ili poslati nekoga, naravno uz dogovor s poslodavcem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Važno mi je zbog toga, jer sam na bolovanju zbog sukoba s poslodavcem, a isti mi nije poslao IP obrazac čime sam ja ostao bez povrata poreza u iznosu od cca 1.800,00 kuna. Pa me zanima da li mogu to navesti kao jednu od primjedbi u prijavi protiv istog.

 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prijavu za povrat poreza mogli ste predati i bez IP obrasca samo ste u napomene trebali upisati da vam poslodavac nije dostavio IP obrazac i sigurno bi dobili povrat jer Porezna uprava je sigurno dobila vaš IP obrazac i bez problema izračuna povrat poreza i vi bi ga dobili sigurno.Što se tiče tužbe po ovoj osnovi vaše šanse za dobiti spor ne znam kolike su.Želim puno uspjeha u borbi protiv okrutnih poslodavaca i svako dobro.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 godina kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija