Jump to content

Prekršaj cl. 12. stavak 4... Nepropisno parkiran


g0suboy

Preporučene objave

Dobar dan svima...

 

Kao sto naslov kaze dobio sam kaznu od prometnog redara zbog parkiranog vozila suprotno postavljenom znaku "zabrana zaustavljanja i parkiranja cime je pocinjen prekrsaj iz clanka 12. stavak 4., kaznjivog po clanku 12. stavak 8. ZSPC-a.

 

Kazna je 500kn i ako u roku od 3 dana ne platim novcanu kaznu protiv mene ce biti izdan Obavezni prekrsajni nalog.

 

Istina je parkirao sam gdje nije dopusteno zbog odlaska kod frizera , a posto nigdje drugdje nema parkinga u blizini vec 3 godine parkiram ispred kao i puno drugih auta.

 

Zanima me posto je kazna 500 kn sto mi je previse , dali postoji mogucnost da se zalim i da se kazna smanji posto sam nezaposlen i nisam ostvario nikakvog prihoda vec skoro 2 godine. Auto nije na mene nego je na mamu koja jedina radi(otac nezaposlen) i nebih htjeo da nju terete , pa kako da postignem da mene terete.

 

Treba krenut radit pocetkom 5. mjeseca tako da bi mi prva placa bila u 6 mjesecu pa me zanima dali mogu trazit nekakvu odgodu placanja posto zaista jesam kriv.

 

Ako netko ima kakav savjet dobrodosao je pogotovo od g. Petpetice

:-D

 

Zahvaljujem svima unaprijed.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija