Jump to content

status hvo dragovoljca


manchini

Preporučene objave

mapa je napisao:

baš me zanima tko je branio Posavinu, Livno, Mrkonjić grad,Šipovo,Jajce,Mostar,Glamoć,Grahovo,Titov drvar,Prozor,Donji Vakuf sve su to branili veliki borci HVO-a u Berlinu ili Zagrebu

slušaj ne ulazim u to tko je branio naime i sam sam u hos-u bio na ime nekog koji je bio u njemačkoj ali je masno to platio

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav Manchini! Gledaj ovako:ako si Ti na ime nekoga bio u HOS-u kako kažeš onda ja mislim da nemožeš ni ostvariti nikakova prava jer je tvoj kolega bio u HOSU iako je bio u njemačkoj a za to si ti plačen od njega. Pa onda njega traži da ti da status HRVI i mirovinu ako ima jer nisu njegove nego tvoje zasluge za to. Ja mislim da se nemaš baš sa čime ponositi zbog svog postupka a na kraju krajeva nisi ti branitelj nego on.I to iznosiš javno na portalu. Jadno i žalosno.Pozdrav svim Braniteljima ma gdje bili!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

a što sam ja napisao ljudi su bili u Minhenu, dok su drugi ginuli poslije se vratili te se našli na popisu branitelja ili HRVI te ostvaruju nezarađena prava, a opče je poznato ako si htio dobiti dozvolu za rad vani trebao si svaki mjesec uplačivati na nečiji račun 100 maraka

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mapa je napisao:

meni nije jasno kakve veze ima HVO dragovoljac sa Hrvatskom, vaša država je u Sarajevu, ne možete lupati novce na dvije strane, po tom mi onda možemo tražiti naknadu za sudjelovanje u obrani BiH (7. gardijska "Pume", 4.Gbr "Pauci", 1.gbr "Tigrovi",

 

..vidim več po nekim tvojim postovima onako nabrzinu,jer me dugo nije bilo ovdje da imaš neki hebeni stav kad su u putanju brigade,kako pričuvne tako i a brigade...

..naime,MOLIO bi te da ako več nabrajaš,a s obziromda sam več u par navrata vidio kako to radiš,da nabrajaš kako treba...

...jer...za tvoju informaciju,a sumnjam da neznaš,uz a brigade u Bosni su ratovale i pričuvne brigade,uključujući i HOS...

...stoga radi jedinstva svekolikog Braniteljskog puka rađe ne nabrajati nego indirektno nabrajajuči razjedinjavati,degradirati i ako baš hoćeš omalovažavati ostale Branitelje koji su u nemalom broju,ratovali na istim terenima gdje i ti ali nisu imali A iskaznicu....

...nije mi namjera dizati tenzije niti se prepucavati po ovom forumu,dapače...

...želja mi je jedinstvo i smirivanje eventualnih budučih tenzija među nama u ovim vremenima kad nam se krvna zrnca prebrojavaju...ne moramo nikome još davati povoda ...

...nadalje...jasno i glasno...poštujem i cijenim svakog Hrvatskog Branitelja koji je i jedan dan bio na 1. crti pod paljbom...bez obzira u kojoj se brigadi nalazio...

...jer kako sam več pisao...prolivena krv Hrvatskog branitelja ne poznaje razliku između A i R iskaznice....

...

...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

...e sad da se vratim na temu...

...nisam upoznat sa tim dali Hrvatska priznaje ili ne priznaje status koji navodi pokretač teme...

...ali...potpisujem korisnika mapa u svakoj riječi...

...naime...moji stavovi oko pripadnika HVO-a i ostalih koji su ratovali za svoja sela i gradove a na području druge države,več su jako poznati svekolikom forumskom puku....

...ako i postoji priznavanje takvih statusa,tada molim da se u vidu stranke Branitelja koja se (šuška se) otvara,u program iste stavi ukidanja kako tog prava tako i ostalih...

...kad ja,i ostali Hrvatski Branitelji,nudemo primali mirovine i invalidnine za učešće u ratu na području Bosne ,e tada razmotriti dali isto pravo dati i HVO-u...

...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ovo je nepotrebno na pravnom forumu . Iskreno i ja imam ne baš pozitivne epizode sa HVO - om . Ali ovo je pravni portal , ili idemo čovjeku pomoći , ako se može ili ga uputiti na pravo mjesto gdje može doći do željenih informacija .Ja osobno ne znam odgovor i kamo ga uputiti , ako netko zna , neka pomogne . Tko zna koliko smo informacija podjelili četnicima , koji su obukli uniforme hrv. policije nakon mirne reintegracije ist. slavonije , i neki uživaju braniteljsku mirovinu .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija