Jump to content

sin priveden pa pritvoren-pomoc-savijet


elistone

Preporučene objave

Sin star 23 godione, proveo u istraznom zatvoru u remeticu 4 mjeseca,prije 3 tjedna sudjenje i presuga 2 godine i 8 mjeseci zatvora,po presudi pusten na slobodu do izvrsenja kazne, s tim da se svaki tjedan mora javljati u centar za ovisnike sto se i javlja, drzavno tuziteljstvo se zalilo najvjerojatnije na vrhovni sud,da bi jucer policija dosla i privelaga u policiju ,zatim opet u pritvor u remetinac po nalogu koje je izdao zupanijski sud po nalogu vrhovnog suda u policiji mi nisu rekli razlog privodjenja akako je viken d ne mogu otici ni u zupanijski sud pitati a nisu mi rekli ni ime suca ni predmet zbog cega je pritvoren, znaci ne radi se izdrzavanju kazne od 2 godine i 8 mjeseci nego o pritvoru i odvodjenju u remetinac molim za savijet kome i na koji nacin se obratiti i saznati razlog privodjenja, kada sam pitao policiju zasto ga privode rekli su da oni to ne znaju da je to stvar pravosudja te da oni samo izvrsavaju nalog zupanijskog suda. da li netko strucno zna odgpovoriti kome da se obratim i saznam o kojem se predmetu radi i razlogu prividjenja u postaju a zatim u pritvor u remetinca,hvala na odgovoru

Roditelj .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija