Jump to content

nemogućnost profesionalnog razvoja


Gillet

Preporučene objave

iduće godine sam van standarda po famoznom pravilniku o profesionalnom razvoju dočasnika. sžn, SSS, temeljna i viša iliti napredna dočasnička,visoku nemam,,ocjene u službi mahom osobito se ističe,na mjestu dočasnik za KIS, starost 47 g.posto nemam visu izobrazbu a iduće godine navrsavam 48 po pravilniku idem na listu za izdvajanje, ne pise li u famoznim pravilnicima morha da su mi dužni omogućiti izobrazbu??! jel meni se u penziju ne ide,,može li se pravno osporiti njihova odluka o izdvajanju zbog nemogućnost profesionalnog razvoja koje je nastalo tbog toga sto nemam potrebnu razinu vojne naobrazbe? ko mi kriv kad nemam veze..... :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Već su do sada u nekoliko navrata radili istu stvar!!!

 

Uglavnom..

 

Ako bi ti ponudili takvu sramotnu opciju samo nemoj potpisat, (i naš kolega "major" je dobio istu ponudu, no odbio ju je potpistati). Kako oni ne smiju, (kao što je čovjek rekao), diskriminirati nikoga tako ni nas "stare" ne smiju dirati, a pogotovo zato jer je MORH sam uzrokom našeg statusa nemogučnosti dostizanja standarda profesionalnog razvoja.

 

Dakle ako bi jednog dana gosponi došli k tebi kazati: "...je gospon dragi vi bute morali mirovine zeti...", a ti njima kažeš: "...je dragi gosponi ja, pak, vam niš nebum potpisal osim tužbe, naravno, a tužil bum vas za SE".

 

 

 

Ovo gore je samo šala, ali znaš već, to upravo tako ide.

 

Pozdrav od Č.M.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija