Jump to content

Ministarstvo šumarstva


nebo27

Preporučene objave

Dobila sam i ja. Za 6.6 u 14h- stigao mi je danas brzojav.

Najgore je kaj se uopće ne sjećam za kaj je to bilo, mislim da samostalni upravni referent- i nemam pojma jel je u pitanju samo razgovor, ili je i kakvo testiranje i ako je, kaj za njega treba spremit... Nigdje nemrem nać tekst natječaja, mislim da ni nije bio na nn-u već samo na stranicama hzza

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

I ja sam dobila poziv za razgovor brzojavom, za 8.6. u 9h sati. Niti ja se ne sjećam točno za što je bio natječaj, zapisala sam si samo da je posao stručni suradnik. Ne znam kako se pripremiti za razgovor. Ako netko nešto sazna neka napiše. Natječaj je bio objavljen samo na stranicama zavoda za zapošljavanje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

meni je stigao brzojav za 8.6. u 11h, znači da nas ima dok je u toliko grupa, možda će se razgovor odvijati u grupama od manje ljudi da brže ide pošto je tijekom radnog vremena, da bar znamo hoće li razgovor odmah biti s predstavnikom ministarstva ili prvo sa psihologom (bez kojeg danas rijetko koji razgovor prođe), pokušajte si pronaći zamolbu da bar vidite za koja radna mjesta ste se prijavili, ja sam svoju uspjela pronaći

evo možda nekome pomogne da se sjeti svoje prijave: ja sam se prijavila za ova radna mjesta u ovim odjelima: Odjel za statusna prava i imovinsko-pravne poslove, Odsjek za drugostupanjski postupak i prigovore, Pododsjek za drugostupanjski upravni postupak

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

I meni za 8.6., znači da nas ima dosta..Ni ja si nisam sačuvala natječaj, al sam našla molbu i javila sam se za samostalnog upravnog referenta i da ,to je bilo na određeno vrijeme stavljeno a ostalo se uopće ne sječam..

I stvarno mi ne pada na pamet kak se spremit za taj razgovor...a možda je i to samo pro forme, niš čudno.. :kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav kolege!

Ja sam sačuvala natječaj za radno mjesto za koje sam se prijavila, pa ću objaviti samo relevantne podatke s natječaja....nadam se da će nekome pomoći!

:namiguje:

 

SAMOSTALNI UPRAVNI REFERENT/ICA

 

Radno mjesto

Mjesto rada: ZAGREB

Broj traženih radnika: 1

Vrsta zaposlenja: Na određeno; povećan opseg posla

Radno vrijeme: Puno radno vrijeme

Naknada za prijevoz: U cijelosti

Natječaj vrijedi od: 17.3.2011

Natječaj vrijedi do: 25.3.2011

 

Posloprimac

Razina obrazovanja: Fakultet, akademija, magisterij, doktorat

Ostale informacije:

...potpredsjednik Vlade RH i ministar regionalnog razvoja, šumarstva i vodnoga gospodarstva donosi

 

JAVNI NATJEČAJ

za prijam službenika u državnu službu na određeno vrijeme

 

UPRAVA ZA PODRUČJA POSEBNE DRŽAVNE SKRBI

 

5. Sektor za gospodarenje državnom imovinom iz djelokruga ministarstva i imovinskopravne poslove

Odjel za statusna prava i imovinsko-pravne poslove

Odsjek za drugostupanjski postupak i prigovore

Pododsjek za drugostupanjski upravni postupak

 

Samostalni upravni referent – mjesto rada Zagreb 1 izvršitelj na određeno vrijeme

 

Stručni uvjeti:

- završen preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili specijalistički diplomski stručni studij,

- pravni fakultet,

- bez radnog iskustva,

- poznavanje rada na osobnom računalu.

 

...Kandidat na određeno vrijeme prima se u državnu službu uz obvezni probni rad od 2 mjeseca.

Za kandidate prijavljene na javni natječaj, koji ispunjavaju formalne uvjete, provest će se intervju.

 

Poslodavac

Poslodavac: MINISTARSTVO REGIONALNOG RAZVOJA ŠUMARSTVA I VODNOGA GOSPODARSTVA

Kontakt: pismena zamolba: TRG KRALJA PETRA KREŠIMIRA IV.BR. 1, 10000 ZAGREB

 

 

Hrvatski zavod za zapošljavanje

Sva prava pridržana © 2011, www.hzz.hr

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Imam dio natječaja, samo za gore navedeno radno mjesto, ne znam za koje si se ti prijavila, a izostavila sam podatke kao što su npr. na temelju kojeg članka kojeg zakona je ministar raspisao javni natječaj, pravo prednosti pri zapošljavanju (pripadnici nac. manjina, branitelji i članovi njihovih obitelji). Dakle sve relevanto je objavljeno.

Provodi se samo intervju,

pa se na stranicama Ministarstva informiraj o ustrojstvenoj jedinici s obzirom na radno mjesto za koje si se prijavila (da barem znaš naziv jedinice, odjela, odsjeka i sl., postoji li možda neki poseban propis koji uređuje područje rada odnosne ustrojstvene jedinice i tome slično).

Sada sam tražila natječaj na stranicama NN, ali nema ga, znači da je bio objavljen samo na stranicama HZZ-a (na kojima se natječaj objavljuje u dijelovima - posebno za svako radno mjesto, dok se u NN objavljuje cjeloviti natječaj - kojeg na žalost nema, a nemam ga ni ja).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ola,ja sam u petak bila na razgovoru i uistinu je bio razgovor,nikakvo testiranje. Bilo je ok,opušteno; pitanja su vezana za njihovo ministarstvo(čime se bave, koja su njihova područja o kojima brinu, kakvu pomoć pružaju, pitali su me za koje mjesto sam se javila i što mislim da ću na tom radnom mjestu raditi...itd.). Eto,nadam se da sam bila od neke pomoći! Sretno!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

bio danas

ne nadajte se ničemu - tri žene koje životopis kandidata nisu ni pročitale, razgovor traje 5-10min, a ispituju ko da se tražilo pet godina iskustva - koliko biste vi građevinskog materijala dali povratničkoj obitelji od pet članova, kolega?

kakva je šansa da vas želi zaposliti netko tko se ne potrudi ni životopis pročitati?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Epikur je napisao:

bio danas

ne nadajte se ničemu - tri žene koje životopis kandidata nisu ni pročitale, razgovor traje 5-10min, a ispituju ko da se tražilo pet godina iskustva - koliko biste vi građevinskog materijala dali povratničkoj obitelji od pet članova, kolega?

kakva je šansa da vas želi zaposliti netko tko se ne potrudi ni životopis pročitati?

 

Ajoj, razgovor pro forme, baš mi je žao..sad ne znam da li mi se isplati uopće ići na razgovor kad su šanse znamo koje..

Tnx na inf.! :namiguje:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Evo, bila i ja danas... tri gospođe - dvije nešt črčkaju po svojim papirima, a jedna vodi razgovor...

 

pitanja:čime se bavi Uprava za područja posebne državne skrbi,ko može dobiti pomoć i koje modele pomoći država pruža, tko rješava u prvom i drugom stupnju o postavljenim zahtjevima za ostvarivanjem prava na stambeno zbrinjavanje, što je to mobbing, službenički sud... one prije mene su pitale i Etički kodeks...

I uglavnom je to to...

Korisno bi bilo pročitati informacije na njihovoj web stranici i Zakon o područjima posebne državne skrbi... tek tolko, da se bar nekaj zna...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bila sam danas na razgovoru, u svakom slučaju pozitivno iskustvo...vrlo opuštena atmosfera, pitanja su u pravilu više manje ista kao ona što ih je već kolegica gore navela, ne traže se detaljni odgovori (kao na faksu), dovoljno je pogoditi bit i već idu na novo pitanje.

Rezultate natječaja možemo očekivati za oko mjesec dana :fucka:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija