Jump to content

otkaz ugovora o kreditu


dado5

Preporučene objave

pozdrav svima na forumu!dobio sam otkaz ugovora za dva kredita u banci.kako su me životne prilike i neprilike natjerale da se kreditno prezadužim,nisam bio u mogućnosti redovito podmirivati svoje obveze.od dugova ne bježim,ni popratnih troškova koji će tek nastati,jer se nadam boljoj situaciji.mirovina je već bila opterećena sa 1/3,te imam otvoreni posebni zaštičeni račun.zanima me,hoće li najnovije ovrhe čekati u redoslijedu naplate ili će banka posegnuti i za drugim sredstima(prodaja nekretnina i pokretnina).krediti su bez sudužnika,jamaca i osigurani su riziko policom i policom životnog osiguranja.od pokretnina i nekretnina imam samo stari automobil.očekujem neko malo nasljedstvo u vidu zemljišta i 1/3 stare kuće koju u dogovoru sa suvlasnikom namjeravam prodati.može li mi banka ugroziti ovrhom tu prodaju iako se od toga ne može u potpunosti naplatiti ili će čekati u redoslijedu naplate sa mojih novčanih primanja?unaprijed hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija