Jump to content

prava stradalnika HVO-a


dagan02

Preporučene objave

Dragi moji forumaši.Pod hitno mi treba koja prava u RH ima pripadnik i stradalnik HVO-a.Inače ranjenik sam i zatočenik na prostoru BiH gdje sam temeljem ugovora dobio nešto mirovinice (manja od najniže).Imam prebivalište u RH gdje sam skupa za obitelji i nastanjen.Zanima me koja prava iz braniteljsko invalidske zaštite imam u RH i da li imam ista prava kao i stradalnici HV-a.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mapa je napisao:

A zašto bi imao ista prava kao HV, u kojoj džavi si se borio, mi ništa nismo dobili što smo godine proveli u Bosni.

 

To hoćeš reći da vrijeme koje si proveo u BiH,ako si bio tamo

nije ti uračunato u staž HV?Svi koji su bili uredno imaju

i bodove za taj period,a i za oboljenja i ranjavanja su zbrinuti kao "južno bojište".Imali smo iste zapovjednike

i isti političari su se brinuli za nas baš kao za "svoju djecu".Zato ostavi čovjeka na miru ako mu već ne možeš ili ne

želiš pomoći.Ako smo mi #OOPS# sitnog zuba ne znači da je on

još sitnijega.............

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mika4 je napisao:

Obrati se: u područni ured za branitelje, kod hvidr-e ili kod bilo koje udruge proistekle iz dom.rata sigurno ćeš dobit neke korisne informacije pusti ove što su"godinama negdje ratovali"

 

Izvrstan savjet kolega.Kolega dagan02 je tražio savjet no ako ga nemamo ne treba ga vrijeđat

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija