Jump to content

Evo ovako gospodo.


signo

Preporučene objave

Draganec, meni je Iran nekad smišan nekad me dobro nasmije pa zar to nije uspjeh u ova vrimena kad te netko nasmije ali ga nikad nisam podcjenija jer ko sam ja da ikom sudim, nekima na ovom forumu se kosa nakostruši kad netko napiše ptsp, pojedinci bi volili da ta kategorija puni otok Ugljan jer vidim da su im teški ali zašto, a ja bi reka sljedeće:

Gospodo to su vaše ratne kolege i zaslužuju malo više repekta oni se samo nisu snašli tj nisu mislili unaprid i sada zbog toga ispaštaju a vama ako je do omalovažavanja i vriđanja (ovo vridi i za mene) idite na forume tipa index.hr, net.hr, 24 sata,slobodna dalmacija, večernji, jutarnji itd i tamo bijte bitku sa orjunašima, jugoslavenima, četnicima, urbanom gerilom , tamo se vodi rat,tamo smo bitku izgubili ,nadjačali su nas gospodo, Hrvati i domoljubi više nisu svoji na svome,tamo nas se razapinje i tamo se istresajte, niko od nas nema pravo da se.e jedan po drugom.Dobro je nekad otić na ove SRPSKE forume SRPSKIH tiskovina da se vidi mržnja naspram nas Branitelja a nisu nas razvrstali po skupinama tj proporcionalno visini mirovine već nas se razapinje jer smo BRANITELJI,nakon tog iskustva Draganec viruj mi da ćeš Iran-a prihvatit kao takovog jer samo tako ćemo moć gospodo priživit. I nije mi jasno čemu lokot na temu od zvonemarkus.... toliko i pozdrav.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zvone prijatelju,vidim sve, točno po postovima mogu ocjenit kome je ova država majka a kome maćeha i krivo mi je kad se napada obespravljene branitelje ,nažalost jedan sam od takovih ali to nije razlog da se mrzimo između sebe,moramo se držat svi zajedno jer prijatelju ovo je otvorena hajka na branitelje ,javnost ne poznaje ko uživa kakav status,vidim po postovima da te muče neke stvari ,izbaci to prijatelju iz sebe puknit ćeš ka cvrčak ,izgalami se pošteno ako triba na onog ko je zavridija ali pazi obitelj, obitelji nam ispaštaju najviše dica da ne govorim.

Čuvaj se i naravno da ćemo se upoznat, pozdrav.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Slažem se u potpunosti!!! Podržavam - čuvajte obitelj! Moj primjer ,moja obitelj se raspala ! Nažalost oboje PTSP,( što si dugo nisam htjela priznati) On, sa izraženim incidentnim nastupima. ( udaranje, lupanje, prijetnja ubijanjem) Ja tankih živaca, plačljiva, emotivno totalno upropaštena. I, što sada??? Neriješeno puno toga u životu, a ostaješ sam, to je najgore što se može dogoditi. ZATO, čuvajte obitelj!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mirna hvala ti jer si se usudila uopće pisat i priznat o kakvoj se tu problematici radi, ja ti odgovorno tvrdim da tvoj suprug nije tija da se tako završi, tvoj suprug je proizvod prljave i veleizdajničke politike političkih elita naspram Branitelja koji su razmišljali pošteno tj koji se nisu okoristili o svoju Domovinu dok im bolest nije pokucala na vrata, obolili su jer su bačeni na kolina i naprosto toliki je nesrazmjer između onog šta su dali i onog kako im se domovina odužila i tu nastupa tihi ubojica ptsp, gospoda iz raznoraznih udruga u principu na takove ljude zaboravljaju, izopći ih se iz svih manifestacija oni nemaju osjećaj da ikom pripadaju iliti da se ikom stalo do njih, ratne kolege ih se srame jer su "pukli" i naprosto nisu na ljihovom nivou u najgoru ruku ih se okarakterizira kao lažne itd,,,onda dođu računi za režije pa mali pita 200 kuna za marendu u školi a netom prije si bija na kontroli kod psihijatra koji ti je nalaz ispisa prije nego si ti sija na stolicu bez da riči progovori sa takovim ljudima itd onda te iznutra počme parat osjećaj koji koji je poznat samo ovoj kategoriji ljudi i dolazi do s..nja da nespominjem koliko neprispavanih noći ili koliko izvrćenih sjećanja unazad makar ona bila i stresna u vrime kad si služija na ponos i čast kad si se osjeća ljudskim bićem a ne otiračem za noge i vrićom za udarce.

Isti ti ljudi su hodajuće bombe ali ne svojom krivnjom već šta im je to nametnuto i taj bijes triba izbacit iz sebe a to je dosta teško napravit da prođe nezapaženo.

Najmanje šta ti ljudi mogu napravit je to da u šta hitnijem roku tuže Državu (za koju su se borili ) za duševne boli i sve šta je proizašlo iz svega toga i viruj mi da bi ih se puno trenutno izličilo a usput bi tribali vratit odličja i Braniteljske iskaznice jer ih se naprosto ne tretira kao Branitelje već broj sa unaprijed određenim rokom trajanja....Naravno da bi uz sebe non stop tribali imat bejzbol palicu da se malo rehabilitiraju, tu bi ih se određeni broj izličija jer viruj mi kandidata je podugačak spisak!!!

 

Mirna imam Boga za svjedoka da sam da sam razmišlja pošteno tj točno onako kako nam je zapisano u genetskom kodu, obitelj mi je funkcionirala ispravno i sve je išlo svojim tokom, imam suprugu anđela pored sebe da nije takova vjerojatno bi i moj brak bija pod upitnikom.Sve su škova.e napravili da me se dovede na marginu i na kraju mi oće raz..bat obitelj kao točku na i,i borim se mirna nemožeš virovat kako se borim ali neznam do kada ću imat snage, ja sam sam sebi obeća da im nikad ovo neću oprostit ni zaboravit i da ću sve učinit da ova šporkica ispliva na površinu to sam dužan svojoj supruzi koja više nije ista šta je bila prije 2 godine i sve to trpi jer joj je stalo do nas i naše obitelji , to sam dužan svome sinu od 3 god na kojeg sam se više puta izgalamija iz svog glasa , strah me i pomislit šta je on te trenutke vidija u mojim očima, oće li to izblidit sa vrimenom ili će mi pod stare dane reć da sam bija loš ćaća da negovorim strah od egzistencije i oću in sutra moć priuštit minimum od minimuma uvjeta ili nedaj bože da nebi bili gladni itd...

Par puta sam bija na iskušenju vrag ili obitelj izabra sam obitelj uz podršku svevišnjeg jer viruj mi sami sami nemožemo dobit ovu bitku, ima ih kojima je alhohol svakodnevica te su isti ovo prihvatili kao posljedicu rata jer im je to netko rekao i još uvik vode neke svoje virtualne ratove sa virtualnim neprijateljom dok su im krivci isprid nosa i licemjerno se kesu u kamere dok su im istodobno puna usta Branitelja a netom prije su podvukli crtu i ukinuli i ono malo prava šta im je ostalo....

Jad i gorčina to je sve šta nam je ostalo. Veliki pozdrav.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

BOG @SIGNO!!!

 

ne mogu otići tek tako, a da nisam se stobom pozdravija!!!

kada sam doša na ovaj portal bija sam u krizi, i sam si rekao da je dobro malo ispuvati se,a i dođe kao mali odušnik.

svi smo mi u nekim problemima govorim o bolesti netko manje netko više,kod mene je možda šta se tiče bolesti to uzelo malo više maha,jer sam otupija skroz,kada vidim-š sve ovo stanje fali mi rata,krvi,zafrkancije,prijatelja,jedinstva.

to je bilo u ratu i nikad se tako više nikad nećemo slagati

sada sam i po godinama malo zriliji drukčije gledam na prošlost,posta sam još gladniji i žedniji šta sae tiče krvi,možda nisam jedini,a to je sve uznapredovalo progonu generala,branitelja,pocjenjivanju,omalovažavanju i sve što je hrvatsko.tebi mogu to reći jer se slučajno poklopilo da smo u mnogočemu slični i razumijemo se,skužija sam po nekim stvarima neću pisati u koim jer će izbrisati.

imam malo veću familiju uspijevam nekako im pogodovati ali vidim da oni u sebi isto pate,problem je u tome sta sam spreman na dalek put odgoija sam ihu hrvatski i katolički,ma kužiš ti sve.

 

jesi skužija tko je tko na ovom portalu,kako omalovažavaju i iskrivljavaju stvari,kao da smo mi tražili bolest i sada je možemo kupiti sa pozamašnon cifron,koje je to podbadanje..

vjerovatno si ti pročita (vidim) šta se desilo,draganeca ne poznam ali prođi po postovima i pogledaj njegove komentare šta on zna tko sam ja ne krivim ga jer je tako naučio u polic.ali većina ih je povezana i pratu sve.@zvone je uspija nasjesti nekim stvarima kada je reka da su mu svi čini se pravi,neviruj nikome ni rođenom bratu.

Bog!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Znam kako ti je...mojsuprug nakon takvog ponašanja digao ruku na sebe. Ostavio djecu i mene. Ja pod tabletama, a djeca mu ni na grob ne žele ići koliko su ljuti na njega.

Nikad se nije želio lječiti jer nije htio priznati da ima PTSP i kao ne želi glumiti kao ostali. I što sad to nama znači....nemaš medicinske dokumentacije da je bio bolestan i da je njegovo stanje uzročno vezano za rat. Ali sve to nije važno koliko to da nije htio pomoći ni sebi ni nama.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prijatelju moj Iran a di ćeš ti meni na kakvi daleki put, tebi je misto ovde među nama,svjesni smo i ja i ti da nas ima svakakvih a dobar dio nikakvih ali ti moraš funkcionirat zbog svoje obitelji,zbog ljudi koji drže do tebe i do tvoje žrtve , ja vrlo dobro znam šta je naša postrojba prošla samim time i mi kroz određene vremenske intervale kroz nju, vrlo dobro znaš da se nismo povlačili i da momci nisu bili p..ke kad bi zagustilo e tako i sada mi tražimo od tebe da se ne pridaješ nego da se boriš kao i dosta naših kolega, vidiš ja osobno kroz tvoje postove vidim tvoju problematiku i nemoraš se nikome opravdavat samo kreteni i zle osobe nisu kadar raspoznat nečiji način izražavanja makar kroz post,Drži se ti meni jer upamti samo najjači su stavljeni na ovakova iskušenja, slabići naprosto ovo nebi mogli podnit zato drži se asu!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija