Jump to content

legalis kao terapija


tigar

Preporučene objave

Dobar portal.

 

Malo citas,nesto i napises.

U svakom slucaju prvi put udjes u trenucima frustracije siguran kako je bas tebi najgore.

 

onda se susretnes s problemima drugih ljudi pa skuzis da uopce nisi u onoj kriticnoj skupini u koju si sam sebe svrstao.

Super terapija,a mozes i po vlastitim iskustvima dati pokoji savjet

.Ili odgovoriti nekome cij ti se stav ne svidja.

Ili dobiti odgovor od nekoga kome se tvoj stav ne svidja.

 

Da ne zaboravim najbitnije-dobiti kvalitetan odgovor na bitno pitanje.

Cestitke moderatorima.

I korisnicima.

Bigfoot fora.

Xara zakon.-doslovan i nepristran.

I svi ostali. :klanjam:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zdravlje nije samo odsustvo bolesti nego stanje cjelokupnog ekonomskog, socijalnog i biološkog blagostanja...

Civilizacija i pravo kao civilizacijski mehanizam donose i predstavljaju odmak od čovjekovog prirodnog i biološkog (neovisno radi li se o prehrani, ekosustavu ili ponašanju ) i samim tim predstavljaju poremećaj....

Dakle, ukazivanje na civilizacijske apsurde konkretizirane u npr. Obiteljskom zakonu RH i još veće apsurde ( apsurd = nelogičan, neprirodan stav ili postupak ) u njegovu provođenju jest vrsta terapije...i na kolektivnom i na individualnom nivou...

Najteži "pacijenti" na Legalisu..- ako netko već želi lijepiti tu etiketu, su oni koji nastupaju s pozicija samozadovoljstva i datosti sadašnjih pravnih rješenja...u najmanju ruku pate od biološki uvjetovane LMR...(lakše mentalne retardacije )

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

 

Ne lijepis li te etikete upravo ti.

bigfoot je napisao:

 

Najteži "pacijenti" na Legalisu..- ako netko već želi lijepiti tu etiketu, su oni koji nastupaju s pozicija samozadovoljstva...

 

Ne nalazis li i sebe u tome.

Iako jesi fora ,upravo tvoji postovi sadrze poveliku dozu samozadovoljstva(da zbog citata ne kazem-licemjerja)

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

... LEGALIS JEST za 5. I za one sa LMR i za one bez njega. Ja sam vjerojatno onaj sa LMR jer u suprotnom vjerojatno ni ne bih trebao pomoc (nego bih je vjerojatno pruzao). Samozadovoljstvo ? Kada ste veliki kao Himalaja, tada ne vidite one nosace sto teskom mukom nose tudji teret za malu nadnicu onima kojima na Himalaju otici nije problem. Ako su prethodni postovi dobronamjerno pisani, onda mi mozete vjerovati i o cinjenicama sa Himalajom. Jednom sam i ja bio "Himalaja": BIO... a sad sam manji od zrnca prasine. Kada porestem, bit cu opet - covjek. TO SE ZABORAVLJA ... :priest:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija