Jump to content

Hitno -rješenje-sud-moguća ovrha


kahi

Preporučene objave

Nakon što sam se žalila na rješenje o ovrsi za t mobile i pritom nisam se potpisala na žalbu sud je odbacio prigovor o zastari i naveo da me sud pozvao na dopunu prigovora međutim da ja nisam reagirala.

.tražila sam uvid u spis i vidjela da je bila omaška suda tj slali su dopunu ali ne meni već odvjetniku ovrhovoditelja.

 

Žalila sam se i dobila rješenje od općinskog građanskog suda da se ukida klauzula pravomoćnosti ovosudnog rješenja poslov broj xxx te da se stavlja izvan snage rješenje xxxxkojim se odbacuje kao nepotpun prigovor ovršenika protiv rješenja o ovrsi jav biljež xxx znači to rješenje tj ta odluka mi je išla na ruku ,jer je sud priznao grešku i ukinuo klauzulu pravomoćnosti rješenja a to je bila ovrha..

 

E sad mene zanima što dalje??ja sam u zadnjoj žalbi tražila da sud ukine predmet i da vrati na ponovnu raspravu zbog omaške suda..tako mi je savjetovao jedan gdin..

 

koji bi slijedeći korak trebao biti ????

čisto da se pripremim... :-?:-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija