Jump to content

Prijava prijetnje


Milan89

Preporučene objave

  • 2 tjedna kasnije...

Milan89 je napisao:

Poštovani,

 

dogodio se jedan incident i jedna osoba mi je prijetila ubojstvom i osvetom i to sam sve prijavio policiji.

 

Naime, nisam bio u mogućnosti doći na sud i postupak progona protiv te osobe je završen!

 

Može li okrivljenik sada pokrenuti nekakav postupak protiv mene?

 

Osobnog sam mišljenja da se radi o Zakonu o kaznenom postupku i Kaznenom zakonu.

Pročitajte si i nađite se u svom pitanju.

 

Znači tko kome prijeti da če ga ubiti.... itd, prijetnja... određenim sredstvom, oružjem, oruđem....itd.

Što se tiče suda. Stoji u Zakonu,a i u pozivu sigurno je pisalo da ukoliko se ne odazovete na sud kao npr.tužitelj,tuženik, svijedok da će sud obustaviti postupak ili će te biti prisilno dovedeni od strane OSO, ili ili ili.../ što se tiče svjedočenja, zna se kako i kome/ ima toga koliko hočete. Sud nije ničija spr...... i mislim da su postupili i odrezali od prve.

Ako nite bili u mogučnosti doći na ročište u zakazano vrijeme po pozivu, bili ste dužni izvjestiti sud o istom, normalno i razlog, po mogučnosti i neke popratne dokumentacije o nedolasku.

 

Okrivljenik: ne znam, mislim da bi mogao podnijeti tužbu protiv Vas zbog laži,izjavljivanja neistinitog sadržaja npr.itd...

 

Ima još ali čitajte i to je to. :kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija