Jump to content

Ovrha t-com-a za nepostojeći dug


buzzy

Preporučene objave

što sad?!

u desetom mjesecu prošle godine prešla sam s t-com-a na optimu. točnije 13.10 zatraženo isključivanje svih usluga. u 11. i 12. mjesecu mi stiže račun za internet iz t-com-a. u poslovnici t-com-a kažu da nisu dobili zahtjev za isključenje svih usluga te da se obratimo optimi i njima napišemo prigovor - rečeno -učinjeno, odgovora nema. u 4 mjesecu ove godine dobijam jednu opomenu od prima solventa u ime t-com-a, ne želeći ovrhu, plaćam račun (mislim da sam konačno gotova s t-com-om). početkom ovog mjeseca mi stiže zahtjev za ovrhu iz t-coma na 139 kn za neplaćene internet usluge plus naravno troškovi ovrhe. ulažem prigovor t-comu(odbijen), optimi, podnosim žalbu hakomu i društvu za zaštitu potrošača (još nikakav odgovor). kontaktiram t-com-ovog odvjetnika zaduženog za naše pitanje odgovor: platite sve.

kontaktiram službu za korisnike t-coma, operater kaže 13.10 zatraženo isključivanje SVIH usluga (?!).

moja greška koju u potpunosti priznajem: nisam pravodobno poslala pisani prigovor s povratnicom

njihova greška: nisam dobila opomenu za navedeni iznos, u protivnom bih ili platila da izbjegnem sve ovo, ili pisala prigovor, da li je zagubljena u pošti ne znam, stvarno ne znam.....

stvar je ovakva, osporavam račun, ali ne u cijelosti, priznajem dug za 15 dana u listopadu (oko 34kn)ali nisam bila u mogućnosti napraviti veći dug jer sam koristila usluge drugog operatera (njima uredno plaćeno naravno sve kao i t-com-u do tada). d anapomenem u t-comu mi nisu rekli kako moram slati progovor, rekla sam im da sam spremna platiti tih pola mjeseca, a oni su rekli ne može, opet znam, trebala sam pisati prigovor, moj grijeh....

molim za savjet, ako dođe do suda

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija