Jump to content

prometna - Što napraviti?


anonimno

Preporučene objave

Imao sam prometnu na raskrzju, meni je bilo zeleno, a ovom drugom crveno.

Nije htio proznati, pa je policija napravila zapisnik da smo obojica prosli kroz crveno i poslala nas na sud.

 

Imam svjedoka koji se zaustavio na crveno, tamo gdje je ovaj prosao i zanima me kako to policiji ne vrijedi....

 

Uzeli njegove podatke i on ce dobit poziv na sud...

 

Ima li ovdje sanse da ipak izgubim na sudu ili...

 

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ima li ovdje sanse da ipak izgubim na sudu

 

uvijek ima sanse da izgubis, ne u smislu da ce te osuditi vec da ce ovog drugog osloboditi... ali ovo sa svjedokom (nepristranim) dobro zvuci, naravno ako taj sve potvrdi pred sudom. mislim da bi uz njegovo svjedocenje ovaj drugi morao biti oglasen krivim.

a u vezi tvog naslova, "sto napraviti", bude li taj koji je prosao na crveno nasao nekog "svog" svjedoka (koji je bio s njim u vozilu - suprug/a, prijatelj...) pa taj svjedocio njemu u korist, a sud vjeru poklonio ovom nepristranom, podnesi kaznenu prijavu, kz 303.1, dosta je vise i prosetavanja laznih svjedoka pred prekrsajnim sudovima, a dosta je i 1-stupanjskih sudaca koji takve iskaze odbijaju, a istovremeno ne obavjestavaju nadleznog drzavnog odvjetnika.

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija