Jump to content

Voznja u pijanom stanju


ivanfer1989

Preporučene objave

Nocas oko 1.40 ujutro vracao sam se kuci i zaustavila me policija.

 

Napuhao sam 0.99 nakon sta su maknuli 0.1.

 

Oduzeli su mi vozacku na 8 dana te nakon 8 dana mogu doci po nju, nadalje rekli su da ce mi doci doma kazna.

 

Zanime me dal ce ta kazna biti novcana ili ce u njoj biti isto da mi vozacka ne vrijedi na odredjeni broj dana ?

 

Unaprijed hvala na konstruktivnim odgovorima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nakon 8 dana preuzmite vozačku dozvolu i nastavite upravljati do pravomoćnosti presude.

 

Doći će kazna od 1.000 do 3.000 kuna i zaštitna mjera zabrane upravljanja od 1 do 12 mjeseci, sve ovisno o vašoj prekršajnoj kažnjavanosti.

 

Redovno primajte poštu.

 

Po zaprimanju prekršajnog naloga pišite prigovor u kojem možete priznati ili poricati prekršaj.

 

Ako će te ga priznati, a u zadnje 3 godine nemate istih ili istovrsnih kazni, najvjerovatnija kazna je 1.000 kuna bez zabrane upravljanja, a ako jeste kažnjavani ili namjeravate poricati prekršaj, stvar je sasvim drugačija.

 

Evo link jučerašnje rasprave po istoj stvari:

 

http://www.legalis.hr/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=503354571&forum=29

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hmm, hvala na odgovoru, prije sam jedino kaznjen zbog prebrze voznje gdje sam dobio jedan kazneni bod, nikad nisam vozio u pijanom stanju, ovo mi je drugi puta da pusem i prvi puta kad sam puhao napuhao sam 0.0 eto ovo jucer nije bio takav slucaj, znaci da postoji mogucnost da ne dobijem zabranu upravljanja ?

 

Tj dali se prebrza voznja smatra kao istovrsna kazna ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija