Jump to content

Kako traziti posao?


anonimno

Preporučene objave

Znam da je pitanje donekle vise nego smijesno, ali ipak bih zamolila cijenjene kolege za koji savjet jer je svaki dobro dosao; naime, nemam neki prosjek ni ocjena ni studiranja, nesto malo slabih veza su ispale uzaludne, natjecaja nema trenutno objavljenih (radi se o Primorsko-goranskoj zupaniji i o mojim saznanjima) i sto poceti jos i kako? Uzeti si CV pa od vrata do vrata?! Da li to ima smisla? Ako to nema, sto ima?

Puuuno Vam hvala, cak i ako mi samo odgovorite u stilu "uzmi i idi", razumijem... :o(

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kolegice

 

Moj savjet ti je svakako da ne odustaješ, već hrabro naprijed. Svaki pokušaj je pokušaj i nikad ne znaš kako će završiti.

 

Ja sam osobno tražila posao tako reći godinama, nije neka utjeha, ali sve sam probala i konačnici ga našla kad sam se najmanje nadala.

 

Slažem se da napišeš CV i to lijepo detaljno, da se stvarno potrudoš oko njega, e onda ga nemoj slati poštom, nego ga lijepo pošalji e-mailom na milijon adresa.

 

Ja sam uputila na jedno oko 1000 adresa, i ne mogu reći da sam tako dobila posao, ali su komentari onih koji su primili tako CV bili vrlo pozitivni.

 

A svaki natječaj koji iziđe, piši i javljaj se. Nemoj samo zauzeti stav ajoj to je već za nekog raspisano.

 

SAMO HRABRO NAPRIJED!!!!!!!!1 :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Natječaji u drž.upravi i sudovima = bez veze, štele, dumine... = uzalud..

 

Možemo živjeti tri tisuće godina, dočekati stare Sumerane... posao bez veze nećeš dobiti ! Prije ću dobiti posao u mađarskom parlamentu nego u Hrvatskoj u sudu ili drž.upravi.

Pozdrav iz "najdemokratskije" županije, Osječko baranjske..

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija