Jump to content

ovrha nad svim ovrhama


coruptionbuster

Preporučene objave

Kažu da je istina obično blizu činjenica, e pa te su ovakve:

Moji krasni roditelji su se rastavili prije 25g. Stan(stn. pravo mog oca) u gradu zadržala je majka, sa mojim tada maloljetnim bratom, a kuća je trebala postati moja nakon što ja obavim renoviranje tog gradskog stana. Kat od kuće tada samo zidovi trebao je pripasti meni, a prizemlje bratu. Nakon što se mi se majka zahvalila na pomoći da preživi rat (bila je bez prihoda) i nakon što sam joj omogućio otkup, promjenila je ploču i uspješno utužila mog oca za pola kuće a stan zadržala za sebe.

Otac je imao još od 1970-ih sređen život u inozemstvu.

 

Ta moja majka je i mene kad sam se rodio, u dobi od 3 mjeseca zbrinula kod svojih roditelja 1000 kilometara od sebe.

Zanonska obaveza ju je natjerala da me dovede koji dan prije početka osnovne škole, a uredila je da i se njeni roditelji dosele pa sam tako živio u kući na selu i putovao u školu.

 

2008 darovanim ugovorom smo brat i ja postali suvlasnici po 1/4 i taj vlasnički list moja je majka isticala na sudu

 

2010 moja majka provela je ovrhu nad 1/2 kuće gdje je ovršenik bio moj otac

 

sad je 2012 i ja i dalje ne mogu do svojih stvari, alata, namještaja koji su mi odveženi sa barem 6 kamiona

 

kad je ovrha naletjela na moje stvari smatrali su me trećom stranom iako sam već dvije godine bio suvlasnik.

 

sačinjen je zapisnik sa grubim popisom mojih stvari, te je u taj zapisnik stavljeno da mi se stvari imaju vratiti kad se javim

 

pokušaj vraćanja stvari je propao

sudski ovrhovoditelj zahtjevao da dođem s kamionima?

ali moja majka svejedno ne da stvari sa spiska nego želi mi na ulicu isporučiti samo dio njenog "pljena"

ja znam da su stvari na barem tri mjesta, a dio stvari je zatvoren u kući

također već 2 godine nemam pristup potkrovlju u kojem su moje stvari, ovrha je provalila tamo i nikad mi nisu dali ključ

 

da se vraćanje ima nastaviti zapisao je sudski ovrhovoditelj uz napomenu da će se angažirati sudski vještak za strojarsvo jer sam mu pokazao da je sav vrijedniji alat uništen, raskomadan radi lakše krađe i vandaliziran (2 tokarska stroja, pile bušilice i stotine strojeva, električkih aparata, mig/mag tig i tisuće ručnih alata.

 

ovaj dio meni otuđenih stvari utrpan je onaj stan kojeg sam ja prije 20 i nešto godina renovirao.

 

ured mog odvjetnika smatra da je sud na potezu i osim požurnica ne vidi što bi mi mogli

 

a nekih 3 godine je i na vrhovnom sudu žalba koju sam ja podnio u ime svog oca i ona bi trebala biti uspješna jer presuda ne štima

i moja tužba glavnog mješanja je u vremešnoj žalbi

ročište za ometanje posjeda se nikako ne saziva više od godine dana..

 

do sad ovo su bile činjenice, a sad još malo interesantnih indicija...

 

izgleda da je moja majka upletena u otimanje stanova starcima koji nisu dobri sa rodbinom ili je nemaju....

 

prvo im ponudi pomoć u kupovini, pa čišćenju, pa se useli kao radi kuhanja....

onda nakon 3 godine kad oni umru ona ima svjedoke i odvjetnicu koji utvrde da su onii bili izvanbračni par te moja majka nasljeđuje...

 

ovaj sadašnji je drugi po redu i taj tat krade mi stvari i alat, ali približava mu se 3 godine staža pa se bojim za njegovo zdravlje

osim što je pio ili još pije, također ima i stan u centru grada te kuću na otoku

 

ako se situcija bude razvijala na ovakav način meni će biti žao, ali krajnje mi je čudno što je muž od majčine mi odvjetnice bio na ovrsi te provcirao gurao, lažno prijavljivao

 

mala smo mi državica, neće proći niti 3 dana a oni koji trebaju će se prepoznati

 

i prošli su put kad se radilo o drugoj stvari i drugih interesa ali neprijatelji misle da su zajedno jači

 

međutim ulozi postaju nerazumno veliki (jer moraju uzimati kredite da bi ostali u igri)

eventualna dobit je mnogostruko manja od rizika

nije li došlo vrijeme za odustajanje?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija