Jump to content

uplata dijela poreza


Maestral1

Preporučene objave

Dobar dan

 

Kuio sam stan, procjena porezne uprave (porez na promet nekretnina) je nekorektna.

 

Pisem zalbu samostalnoj sluzbi za drugostupanjski upravni postupak pri ministarstvu financija.

Htio sam uplatiti dio iznosa a prema iznosu iz kupoprodajnog ugovoru (5%) jer taj dio ne osporavam, kao znak da moja zalba nije kupovanje vremena (sto i nije).

 

Moze li se ta moja uplata dijela iznosa iz poreznog rjesenja smatrati mojim prihvacanjem poreznog rjesenja kao takvog, bez obzira na zalbu ili to nema veze ako je zalba predana na vrijeme i u trazenoj formi?

 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ne, na vašu žalbu morate dobiti drugostupanjsko rješenje i to nema veze sa uplatom dijela duga. koliko mi je poznato žalba ne odgađa izvršenje, pa ako vam II stupanj odbije žalbu, morat ćete platiti sve kamate.

stoga savjetujem, uplatite taj dio, bit će manje kamata ako izgubite. a ako bi uplatitli cijeli iznos po rješenju, nema kamata. ako dobijete onda vi možete tražiti da vam plate kamate

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija