Jump to content

VIP NET - OVRHA molim savjet


bluesplit

Preporučene objave

Danas 13.03.2012.g zaprimio sam rješenje Općinskog suda u Splitu, ovrhovoditelj VIP net zastupan po odvjetničkom društvu Borić i Toš....protiv mene radi naplate novčane tražbine dana 08.12.2011.

Rješenjem se obustavlja ovršni postupak nad pokretninama u predmetu broj Ovrv. 1848/01 ovog suda i dalje u obrazloženju stoji da je rejšenjem o ovrsi ovog suda pod poslovnim brojem Ovrv. 1848/01 od 19. ožujka 2001. godine određena ovrha na pokretnima ovršenika. Ovrhovoditelj je podneskom zaprimljenim kod ovog suda dana 29.11.2011.g. izvjestio naslovni sud da u ovom postupku povlači prijedlog za ovrhu u odnosu na pokretnine ovršenika te predlaže ovrhu nad novčanim sredstvima ovršenika....

Zanima me slijedeće:

- od 2002. godine uredno živim i imam osobnu iskaznicu na novoj adresi (na kojoj sam sada i primio rješenje)

- naravno da nemam pojam o koje se iznosu radi niti se sjećam da sam primio rješenje o pljenidbi pokretnina

- sa li imam kakve osnove na žalbu, na što se pozvati

Nevjerovatno da mi sada praktički nakon 11 godina dolazi ovakvo rješenje jer ne znam uopće koliki je bio dug te koliki je sada nakon toliko vremena uz ne znam ni ja kakve kamate i ostalo.

Ima rok od 8 dana za podnošenje žalbe.

Hvala na savjetu.

Pozdrav !!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija