Jump to content

Račun za struju


Biljana1

Preporučene objave

Pozdrav!

Dobila sam opomenu od HEP-a za račun za stan koji nikada nisam kupila. Ja sam taj stan trebala kupiti još 2010. i dala kaparu za njega i potpisala kupoprodajni ugovor, al kako sam ostala bez posla nisam taj stan ni uspjela kupiti. ugovor je raskinut sa 28.10.2010. a meni je račun za struju došao 15.11.2010. moram napomenuti da prilikom potpisivanja ugovora stan još nije bio dovršen i nikada nisam službeno dobila ključeve od njega. nisam ni potpisala ugovor sa HEP-om da sam vlasnik brojila nego je to HEP u dogovoru sa Stanoingom napravio sam. Danas sam to pokušala rješiti na šalteru u HEP-u pa su me poslali u Stanoing, pa od tamo opet sa raskidom ugovora u HEP i tako bi valjda u nedogled jer sad to nije ničiji problem a ja se pišem kao vlasnik i neko kome budu i dalje dolazile opomene i možda ovrha. dali Stanoing uopće zakonski ima pravo to automatski prebaciti u HEP i ako ima zašto nakon raskida ugovora oni opet međusobno ne riješe to stanje i vlasništvo brojila? u kupoprodajnom ugovoru nigdje ne stoji da budu sve režije prebačene na moje ime. kako riješiti ovo???

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija