Jump to content

Izludi me ovi zakon


xara

Preporučene objave

Hmm zbunjena sam 101% !!!

Evo da objesnim:

imala sam prometnu nakon radnog vremena na putu kuci.

Pala sam i zadobila teske ozljede.

Ali ja tvrdim da je rupa ne cesti krivac a policajac kaze da je cesta bila ok.

Nije bilo dr sudionika u nesreci. Nije bilo tragova kocenja, gume su bile dobre. Brzina je bila i niza od preporucene.

Alkohola nije bilo niti najmanje u meni .

Ispada kao da sam se ja sama bacila na pod da se polomim?

 

Ili kako se to sa prekrsajne strane gleda?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

a joj a joj...normalno da nisam hodala. Vozila sam skuter. Rupa na cesti ima,ali Policajac kao da ne zeli priznat da je cesta katastrofa. A dok je uzimao moju izjavu sam je meni rekao, kako je taj dio ceste u katastrofalnom stanju.

 

Kako da to dokazem i da li je to upoce moguce ako prometni policajac tvrdi da je sve ok.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Trebali ste prilagoditi brzinu kretanja svog vozila uvjetima na cesti (vidjeli da je cesta u lošem stanju) tako da svojoj vožnjom ne ugrožavate sebe i ostale sudionike u prometu.

 

Mislim da se nećete izvući bez kazne, a i štetu na skuteru ćete vjerojatno sami platiti, kao i kaznu (ne vjerujem da biste prošli dobro i ako uzmete odvjetnika, uzevši u obzir da ste zadobili tjelesne ozljede).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kako sam trebala prilagodit brzinu? Vozila sam 32 km/h. jednu rupu zaobiđem...pa drugu i uletim u trecu.

Jedino da sam sisla sa motora i gurala ga..mozda bi to bio preporucljiv nacin voznje :misli:

I jos da mi je znati za sto bi trebala dobiti kaznu?...I da usput: na motoru nema nikakvih ostecenja...nista ...samo sam sebe doslovno polomila jer je motor meni pao na nogu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija