Jump to content

Šta nakon drugoga ugovora u MORHU 3plus5


DENO BOY

Preporučene objave

E ovako zamolio bi nekoga ako ima neka saznanja o ugovorima u MORHU da li ce djelatnici koji su odradili drugi ugovor dobiti otkaz ili dobiti napokon stalni radni odnos?ja sam odradio prvi ugovor na tri godine i prije par mjeseci potpisao na 5,htio kupiti stan ali nema sanse dobiti kredit zbog ugovora pa bi volio znati i pripremiti se ako cu dobiti otkaz nakon 8 godina!hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Znati i pripremati se isključivo preko svojih nadređenih, inače ako zadovoljavaš propisane standarde ne trebaš se brinuti. Drugim riječima, ako nisi kažnjavan, ako imaš dobre godišnje ocjene, ako prolaziš motoričke provjere, da si u standardu (godine čin postavljenje), i na kraju općenito ako zapovjednik za tebe ima dobre radne karakteristike, nemoraš se brinuti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Znati i pripremati se isključivo preko svojih nadređenih, inače ako zadovoljavaš propisane standarde ne trebaš se brinuti. Drugim riječima, ako nisi kažnjavan, ako imaš dobre godišnje ocjene, ako prolaziš motoričke provjere, da si u standardu (godine čin postavljenje), i na kraju općenito ako zapovjednik za tebe ima dobre radne karakteristike, nemoraš se brinuti.

 

Ne govoriš mu dobro legal, mislim da možda ni ti nisi skužio pitanje jer govoriš o prof.standardu. Deno boy je mladi vojnik i oni imaju spifične ugovore (3+5) što za sada vrijedi da nakon isteka tih 8 godina mladi vojnici izlaze iz sustava. To je po ugovoru. E sad postoji mogućnost da će se nešto smisliti i zadržati i dalje one vojnike koji su u tih 8 godina bili ok. Ali to još se ništa nezna. Po važećem ugovoru nakon 8 godina van

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija