Jump to content

prometni prekršaj iz 2009. godine


iV3K

Preporučene objave

Pozdrav,

 

dobio sam pred neki dan plavu kuverticu sa presudom od visokog prekršajnog suda u Zagrebu za počinjeni prekršaj - sudar (skrenuo sam u lijevo na punoj crti, prethodno provjerio naravno da li mogu skrenut, iznenada mi je doletio auto iz istog smjera - vozio je po policijskom izvješću 90km/h u naseljenome mjestu, pošto je imao neispravan auto nikako me nije mogao izbjeć te se zabio ravno u moja tj vozačeva vrata - policiju se moralo zvat jer je suvozač u mome autu bio ozlijeđen - ozljeda ramena od udarca) iz 2009. godine na koji sam uložio žalbu zbog previsoke kazne (presuda je bila na sudu u Rijeci 17. prosinca 2009. godine). zanima me pošto sam dobio odbijenu presudu na žalbu u iznosu od 1500kn, 150kn sudskih troškova i 32kn za fotografije a nigdje na presudi od visokog prekršajnog suda u Zagrebu (presuda 17. travnja 2012.) ne piše uputa o pravnome lijeku niti rok plaćanja kazne (također u kuverti su uplatnice poslane).. kako postupiti dalje? da li se može ikako žaliti na tu presudu, da li je moguća zastara?

 

hvala puno!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija