Jump to content

otkaz zbog trudnoće


adastra

Preporučene objave

Dragi moji pomagajte.Imam ugovor na određeno do 1.08 i prije 10 dana odem na bolovanje zbog komplikacija u trudnoći.Firma mi pošalje novi ugovor da potpišem na 2 mjeseca(do listopada)tj dok se dotična osoba kojoj sam ja zamjena ne vrati, i ja ga potpišem i preporučeno dostavim njima, da bi mi danas javili da ugovor smatram ne važečim jer mi ga ipak neće produžiti, a na moje mjesto kao zamjena je dovedena nova osoba.Zar to nije očiti dokaz ne produživanja ugovora zbog trudnoće?Kako se potpisani ugovor može smatrati ne važečim?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dragi moji pomagajte.Imam ugovor na određeno do 1.08 i prije 10 dana odem na bolovanje zbog komplikacija u trudnoći.Firma mi pošalje novi ugovor da potpišem na 2 mjeseca(do listopada)tj dok se dotična osoba kojoj sam ja zamjena ne vrati, i ja ga potpišem i preporučeno dostavim njima, da bi mi danas javili da ugovor smatram ne važečim jer mi ga ipak neće produžiti, a na moje mjesto kao zamjena je dovedena nova osoba.Zar to nije očiti dokaz ne produživanja ugovora zbog trudnoće?Kako se potpisani ugovor može smatrati ne važečim?

 

Ugovor koji si potpisala,ako je tvoj primjerak bio požigan i potpisan od strane poslodavca onda je važeći, do kraja(moraš imati kod sebe svoj primjerak).Ukoliko nije, onda se smatra da nije niti produžen za ova 2 mjeseca.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija