Jump to content

Zabranjen promet


anonimno

Preporučene objave

Dobio sam kaznu za platiit 300 kn za vožnju u kroz ulicu u kojoj je zabrnjenom promet za sva vozila osim stanara dviju dolje navedenih ulica, stanujem u ulici pored(Nova Cesta). Tjedan dana prije sam platio kaznu za isti prekršaj.

Prije mene su prošla dva vozila koja nisu bila zaustavljena, ja sam prošao kao treći i opet dobio kaznu. Ne mislim je platiti, zanima me kako da napišem žalbu i da li postoji način da izbjegnem ponovno plačanje kazne?!?

Mislio sam pisati žalbu u stilu da nisam došao iz te ulice nego iz druge, riječ je o Vranduškoj i Dužicama (ulica koja ih spaja je isto Vrandučka) ZGB

Molim savjet!

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Možda policajci ne dođu na suđenje.

 

dolaze... ako ne prvi, onda drugi put.

 

zastara je uvijek upitna, u pravilu, bez policije na vratima - tesko, a u zadnje vrijeme je i s njom upitno, pogotovo kod ovako jednostavnih slucajeva.

 

ne znam moze li se traziti dozvola za prolazak, to vjerojatno ovisi o gradskim vlastima.

 

nego, kaznjen si zbog nepostupanja po prometnom znaku, znas da to mozes mijenjati za rad za opce dobro?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Koliko dana (sati) bi trebao odraditi za tu kaznu?

 

nema provedbenih propisa, tu je stos, rad se ne izvrsava, ne dodje li do promjene prije nastupa zastare prava na izvrsavanje prek sankcije neces raditi uopce...

 

ali trosak prek postupka (vjerojatno 110 kn) moras platiti.

 

Hvala nasavjetu!

 

nema na cemu...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 godina kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija