Jump to content

k.č. i vlasnički list


asdfgh

Preporučene objave

Slučaj je malo kompliciran.Za početak počnimo sa time da nisam zadovoljan sa dimenzijama k.č. fali mi oko 360 kvadrata,šta bi bilo najjednostavnije uzeti odvjetnika i od suda tražiti izmjeru k.č.(kolko to košta sudac ,mjernik ,odvjetnik ),koje dimenzije se gledaju one prije ili poslije ove izmjere jer sa ovom izmjerom nisam zadovoljan.U katastru postoje stare karte. Na moju k.č.upisan je jedan susjed, do 1988 god. upisan u vlasnički list je moj deda,poslije se pojavljuje taj susjed , da bi se upisal kao vlasnik te k.č. mora postojati nekakav dokument,gdje to mogu provjeriti i šta tražiti.Sad počinje komplicirano, 1988 god. tražili smo od suda da napravi novu izmjeru jer je susjed na mojoj zemlji napravil ogradu (zatrpal je jendek i ušel na našu zemlju jer mi tamo nismo živjeli nego smo dolazili po ljeti)sudac je izašao van i "očevidom na licu mjesta utvrđeno je da na licu mjesta postoji uređena međa koju predstavjla čvrsti betonski zid i žičana ograda , pa nije bilo mjesta ponovnom uređivanju međa" a taj betonski zid je na našoj strani zbog toga smo ga zvali.Na temelju tog rješenja ( koje mi nikad nismo vidjeli ) i dogovorom sa nekim ljudima drugi susjed se je upisal kao vlasnik dijela naše čestice (djedove).To se nebi saznalo da nije ovog uređenja međa.Šta sad?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija