Jump to content

naslijeđivanje mirovine nakon smrti jednog roditelja


luminoza

Preporučene objave

imam sina koji prima osobnu invalidninu 1250 kn zbog f20. ima samo 4 god. radnog staža i prijavljen je na zavod za zapošlj. več 20 god ali zbog bolesti nemože dobit posao niti zadržat ga.tražili smo invalidsku mirovinu ali je odbijena.interesira me ako prima osobnu invalid. može li ponovo tražit inv.mirovinu i može li nakon smrti jednog roditelja dobit njegovu mirovinu. zahvaljujem na odgovoru

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
imam sina koji prima osobnu invalidninu 1250 kn zbog f20. ima samo 4 god. radnog staža i prijavljen je na zavod za zapošlj. več 20 god ali zbog bolesti nemože dobit posao niti zadržat ga.tražili smo invalidsku mirovinu ali je odbijena.interesira me ako prima osobnu invalid. može li ponovo tražit inv.mirovinu i može li nakon smrti jednog roditelja dobit njegovu mirovinu. zahvaljujem na odgovoru

 

zašto nisam dobila odgovor na ovo pitanje

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

zašto nisam dobila odgovor na ovo pitanje

 

zato što :"Unatoč tome što je udruga Legalis i dio njezinih članova ovlašten od Ministarstva pravosuđa za pružanje besplatne pravne pomoći, ovakvu pomoć još uvijek ne pružamo u direktnom kontaktu sa strankama."

 

 

 

znači da je ne daju besplatne pravne savjete, moraš se obratiti nekom drugom, ili čekati da netko tko je eventualno imao slično iskustvo ovdje to iznese.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija