Jump to content

kontrola alkohola


Ivan Eks

Preporučene objave

znaci zaustavila me policija radi kontorle alkohola

bio sam popio 2 piva u razmaku 3 sata zadnje sam popio pola sata prije nego sto su me zaustavili i napirio sam 1,99

potpisao sam zapisnik ...

dali se ikako mogu zalit posto sam noc prije pio pa nisam htijeo vaditi krv posto bi opet bilo alkohola dali ima ikakve sanse da se zalim na to posto mi ovo nije prva kazna pa se na to nemogu izvlacit

 

znaci u zapisniku nema kojim je uređajem vršeno alkotestiranje dali mi to moze pomoci na sudu da dobijem manju kaznu ....

 

 

da nadodam da sam prosle godine imao saobracajku i napirio sam 1,91 (a popio sam 10 puta vecu kolicinu od ova 2 piva a sada nakon 2 piva 1 ,99 nema nikakve logike)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Policija će podnijeti optužni prijedlog prekršajnom sudu i sigurno će te biti pozvani.

 

Na presudu suda će te imati pravo na žalbu.

 

Morate prestati s dosadašnjom praksom, jer ovo što radite od 01.01.2013. postaje kazneno djelo, sa vama će se postupati gore nego sa onima koji u džepu nose doze heroina, kokaina i slično.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nije to praksa nakon saobracajne nesrece nisam nikad pod utijecajem alkohola sijeo za volan

ovo je bila iznimka jel sam vozio kolegu koji je popio ogromnu kolicinu alkohola sto sam i rekao policiji ali da od 2 piva napirim toliko bio sam svijestan da cu napirit do 0,40 otprilike ali ovo je previse a jedino da se zalim za smanjenje novcane posto od 30 .11. vise nisam u radnom odnosu

 

i da mlad sam vozac pa me ebe da nebi isao u zatvor kakve sam srece

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Policija će u optužnom prijedlogu predložiti kaznu zatvora do 60 dana, moguće je da je sud prihvati u uvjetnom obliku (tada se novčana kazna ne plaća) i vjerujem da bi ti za vas bilo najpovoljnije rješenje.

 

Zatvor slijedi kao supletorna kazna ako se ne plati bilo koja ili dio novčane kazne, 300 kuna dan, minimum 3 dana, maksimum 60 dana.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

a ukoliko policija predlozi novcanu kaznu a svi u obitelji su na zavodu za zaposljavanje dali ja od suda mogu traziti uvijetnu kaznu posto bi me financiski unistila kazna znam da sam kriv i nisam trebao sjedati ali i ja sam samo covijek ovo sa uvijetnom bi mi najbolje odgovaralo samo sta ta uvijetna kazna kako to oprilike ide 2 godine nesmijem uciniti nikakav prekrsaj ili kako ako mozes malo pojasnit / hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

a ukoliko policija predlozi novcanu kaznu a svi u obitelji su na zavodu za zaposljavanje dali ja od suda mogu traziti uvijetnu kaznu posto bi me financiski unistila kazna znam da sam kriv i nisam trebao sjedati ali i ja sam samo covijek ovo sa uvijetnom bi mi najbolje odgovaralo samo sta ta uvijetna kazna kako to oprilike ide 2 godine nesmijem uciniti nikakav prekrsaj ili kako ako mozes malo pojasnit / hvala

 

Navedeno je što će policija tražiti i nema više "ako".

 

Uvjetne kazne zatvora se aktiviraju ako u roku određenom za kušnju počinitelj počini bilo koji prekršaj za koji je određena kazna zatvora.

 

Na sud sa sobom ponijeti dokaze o lošem imovinskom stanju, potvrdu o nezaposlenosti i potvrdu iz porezne o imovini.

 

ukoliko policajci nisu nosili kapu dali je kazna pravovaljana nesto sam cuo da nije a kolege mogu potvrditi da nisu imali kapu na glavi

Dokazujete sa ste mlad vozač.

 

Ovo me je nasmijalo, imate frendove s bujnom maštom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija