Jump to content

Dobivanje djeteta na odgoj i skrb nakon prekida izvanbračne zajednice!?


gabi10

Preporučene objave

Poštovani,

podnjela sam zahtjev na sudu mi se djete koje od rodenja živi kod meme i na mojoj adresi dodjeli na odgoj i skrb,sad sam dobila poziv za sud idem za 5 dana na sud ineznam što me tamo čeka!?

Izvanbračnu zajednicu sam prekinula u osmom mjesecu izrazito zbog opijanja doticne osobe i nebrige za dijete.

Nakon toga tražio je tri puta da vidi djete i to sammu omogućila iako je to bilo krace nego sam oćekivala sad zadnjih 2 mjeseca ne traži niti pita za dijete.

Pretpostavljam da on nije dobio poziv od suda je najvjerojatnije nije na adresi na kojoj je prijavljen.

Sad me zanima što će se dogodit ako se samo ja pojavim na sudu,koliko traju ti postupci i što se dogada na sudu,jer ne zelim gubit vrijeme na sudu zbog alimentacije koju nikad necu dobit za svoje dijete zelim samo da mogu sa svojim djetetom otic na odmor,putovanje ili zbog posla u drugi grad,a da za to netrebam njegovo dopustenje pa me zanima dali to dobivam s ovim ako mi dijete bude dodjeljeno na odgoj i skrb!?

Unaprijed hvala svima koji nešto znaju o tome i žele mi pomoći...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija