Jump to content

Zena odvodi djete


dinamomax

Preporučene objave

Zena i ja nezivimo vise zajedno, jos se nismo rastali.

Ona se seli na drugi kraj drzave kod ljubavnika i zeli uzet djete!

Ja naravno to nezelim!

U ministarstvu socijal. Politike i mladih su mi rekli da hitno posaljem zahtjev za privremene mjere dok se ne rastanemo.

Molim za pomoc, kako to srocit?

Dali je moguce da u ovoj drzavi zena s djetetom moze radit sta ju volja, i da oduzima djete od oca?

Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

"Dali je moguce da u ovoj drzavi zena s djetetom moze radit sta ju volja, i da oduzima djete od oca?"

Moguće je jer ovaj sustav ne štiti interes djeteta, nego štiti interes jednog roditelja, u većini slučajeva interes majke.

Dobro su vam rekli u Ministarstvu socijalne politike i mladih. Uz to još dodajem, ukoliko ona to učini bez dogovora sa vama, odmah pismenim putem o tome izvijestiti policiju.

 

http://www.dw.de/i-bake-i-djedovi-su-va%C5%BEni-o-tatama-da-i-ne-govorimo/a-16422432

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala puno na odgovoru, to cu i napraviti, medutim dali policija ima ovlasti reagirati u ovom slucaju? Nemojte me krivo shvatit naravno nezelim nam raditi probleme ali kako ozgleda nemam izbora, nezelim da mi se oduzme pravo da odgajam i provodim vrijeme sa svojim djetetom.

Mozete mi reci kako pismenim putem mogu obavjestiti policiju? Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prvi korak je sada da podnesete zahtjev sudu za donošenjem privremene mjere.

Policiju ćete obavijestiti tek i ako djetetova majka odvede dijete, a da se prije toga nije sa vama dogovorila. policija ima dužnost postupiti u svakom takvom slučaju na način da izađe na teren i o činjenicama SAČINI ZAPISNIK. Policijski zapisnik ćete koristiti kao materijalni dokaz u daljnjem sudskom postupku.

Privatnom porukom vam šaljem telefon oca koji najvjerojatnije ima primjer privremene mjere.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija