Jump to content

Ovrha,izmišljena kazna i dizanje auta


anonimno

Preporučene objave

Molim Vas za pomoć,Zagreb parking digne auto s mijesta s kojeg nikada do sada nije izmisli zelenu površinu koja to nikako nije barem po svim važećim zakonima.Tamo se odlaže smeče blato je i.t.d.Napisala sam prigovor sa svim objašnjenjima pa i slikama.Odgovor nisam dobila 6mj i sada naravno stiže papir za ovrhu.Uz to priljepe kaznu za još jedan parking a radi se o tome da su nam u ponedjeljak u 06 ujutro oko auta nacrtali bijelu liniju i stavili kaznu kao da je auto krivo parkiran.zar to nije strašno?Nazvala sam zgparking i objasnila misleči da če poništiti kaznu jer zaista nismo krivi međutim direktor parkinga mi je rekao da se mogu žaliti ali da ću kad tad morati platiti.Smatram da zaista nisam kriva.Dali oni mogu izvršiti ovrhu s obzirom da sam ja pisala sve te prigovore u roku,a nitko mi nije nikada odgovorio. :-(

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Puno hvala na odgovoru.Mislite li da imam šanse?Ja smatram da zaista nisam kriva.Imam i svjedoke koji su vidjeli dečke kako farbaju oko auta u 6 ujutro i to su htijeli našpricati sa kompresorom ali ga je jedan naš poznanik spriječio da nam ne zašpricaju auto pa su ofarbali kistom,a staru liniju su pokušali prikriti sivom bojom.Imam i fotke.A o zelenoj površini nema razgovora.dečki iz zagreb parkinga su nam se smijali i rekli da ih je poslao Bandić i nek se njemu obratimo.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija