Jump to content

PZIV ZA OKRIVLJENIKA - molim pomoć


anonimno

Preporučene objave

Evo o čemu se radi.

 

28.4.2005. imao sam manju prometnu nesreću u kojoj sam ja krivac.

 

Oduzeo sam prednost na raskrizju, nije bilo crveno, ali sam krivo procijenio automobil iz drugo smjera...uglavnom, eto sudarili smo se, minimalna steta (far meni i njemu) ali on je zvao policiju :-x

 

Stigao je nakon par mjeseci prvi poziv, ali sam ga brzojavom dan prije ročišta odgodio.

 

Danas (7.6.2006.) sam dobio poziv da za 2 tjedna dočem na "pripremno ročište"

 

Evo ovo stoji u pozivu;

 

Poziva se ___ da pristupi Sudu na dan ___ u ___ na adresu _____ radi ispitivanja okrivljenika zbog prekršaja iz članka 57. st. 7, članak 294. stavak 1. i 2. ZSPC-a.

 

Za propust ove obavijesti može biti kažnjen kaznom do 5000 kuna, u smislu neodazivanja ovom pozivu izdat će se dovedbeni nalog...

 

OK.

 

Sad me zanima, na koje sve načine mogu ja ovo ublažiti?

 

Nije da mi se daje novce, a ni vozačka...

 

Dali postoji ikakav način da ja nekako to otegnem, evo prošlo je godinu i dva mjeseca, pa ako već nemogu ublažit kaznu na temelju toga da nisam imao druge prekršaje, da "više neću to ponoviti" ili nešto slično, šta mi preostaje?

 

Molim za pomoć, hvala unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pa nije zgazio nekog ili skoro ubio nekog svojom vožnjom u pijanom stanju!

 

nitko ga niti ne tereti da bi napravio takvo nesto.

 

oba prethodna savjeta su dobra i sudeci po opisanom imaju ozbiljne izglede za uspjeh s tim da bih malo korigirao prvog anonimaca pa izmedju "kriv sam" i "molim za blagost" ubacio jos "i necu vise nikad".

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija