Jump to content

Uknjizba stana u zemljisne knjige


gianna

Preporučene objave

darovan mi je stan od oca koji nije na vrijeme upsiivao to na sebe i sad ja vec 2 g pokusavam upisati stan ispravnim postupkom, uzela sam i odvjetnika kom sam platila unaprijed i kojem se izgleda za to zivo fucka i to se sad vuce vec 2 g, kome se ja direktno mogu obratit u sudu, referentu, kom, jer su napravili toliko gresaka tijekom tog postupka koji su dodatno otezali i odugovlacili sve i nije mi jasno jel normalno da se uknjizba stana u kom ja zivim , kog sam kupila, otkupljujem jos , vec 16 g, tako dugo traje, meni se cini da tu niko nist ane radi i jadna je ovo drzava, kom se ja mogu obratit direktno i mogu li uopce utjecat na to, hvala vam lijpo, naravno papiri su cisti, sta bi tek bilo da nisu , kamo to vodiŽ????

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

zašto kompliciraš ? (ispravnim postupkom)

uzmi kupoprodajni ugovori darovni ugovor i u gruntovnici podnesi zahtjev za upis vlasništva.

+ 250,00 kuna za sudsku pristojbu.

 

Ma nisam ja to komplicirala nego oni, na neki nacin su ustanovili da se to ne moze provesti normalni putem nego ispravnim postupkom, al ja vas pitam dal ce se ikad to provest i sta oni misle s takvim neradom, poslali su rjesenja na adrese na koje opce nije trebalo itd

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija