Jump to content

Vožnja u alkoholiziranom stanju par pitanja


makadam

Preporučene objave

Prije par dana sam dobio prekrsajni nalog jer sam napuhao 1.33 (1.44) prije oduzimanja propisanih 0.1) i izrecena mi je kazna od 3000kn i zastitna mjera zabrane upravljanja vozilom B kat. u trajanju od 9 mjeseci.

Namjeravam poslati prigovor radi duljine zabrane upravljanja vozilom.

Dali postoji mogućnost da ne dobijem zabranu upravljanja vozilom jer mi je to prvi prekršaj u zadnjih 13 god. bez obzira na dosta veliku količinu alkohola u krvi?

1997 godine sam imao sličan slučaj ali su kazne bile drukčije.

Dali u prigovoru mogu napisati da mi je ovo prvi prekršaj ili sud ima evidenciju o tom događaju iz 1997 godine?

I na kraju ako možete preporučiti odvjetnika koji će mi napisati prigovor bio bih vam zahvalan.

l.p.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mislio sam uzeti odvjetnka jer mi vozilo jako puno znači, a odvjetnici se bave pisanjem žalbi. Bojim se da ću nešto krivo napisati pa još više sve zaprskam.

Recimo, dali da napišem da mi vozačka ostane, ili ako se baš mora uzeti radi velike količine alkohola da to bude mjesec dana.

Mjesec dana bi bilo prihvatljivo.

Ako zamolim sud da mi ostave vozačku, mogu to ne prihvatiti i uzeti ju na 3 mjeseca.

Radi toga mislim uzeti odvjetnika.

Mislim da je jako bitno kako je sročena žalba itd.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija