Jump to content

TS Osijek


anonimno

Preporučene objave

Bože dragi, pa gdje ti živiš.. Vidi se da nisi nikada u životu radio. Nakon razgovora sa predsjednikom suda, papiri, odnosno lista ide u ministarstvo u tijeku dva, tri tjedna.. a tek onda ovi odlučuju tko će biti primljen. Ne vjerujem da će biti rješenja prije 9 mjeseca.. ako ne i kasnije.

I zbog čega si ti očajan? zato jer nemaš posao.. eee vidiš, neki već debelo rade a natječaj nikada nisu ni vidjeli..

Npr.. kolegica nam radi u Hrvatskoj pošti u Osijeku. počela je raditi jedno 15 sati nakon što je diplomirala.

.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Tu priču sam čuo, ali ne možemo svi imati jake veze i dobro pozicionirane roditelje. Neki od nas se trebaju uzdati više-manje samo u svoje snage, a ako Ministarstvu treba 6 mjeseci za odluku o jednom vježbeničkom mjestu (ne znam što se imaju premišljati već dva mjeseca kojeg kandidata će izabrati) onda zbilja nikad ni neću steći radno iskustvo. :-o

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je napisao:

Tu priču sam čuo, ali ne možemo svi imati jake veze i dobro pozicionirane roditelje. Neki od nas se trebaju uzdati više-manje samo u svoje snage, a ako Ministarstvu treba 6 mjeseci za odluku o jednom vježbeničkom mjestu (ne znam što se imaju premišljati već dva mjeseca kojeg kandidata će izabrati) onda zbilja nikad ni neću steći radno iskustvo. :-o

 

 

Onaj tko nema jaku vezu, neće nikada dobiti posao!!!

 

Zašto se čeka. Zato jer je Europska Unija propisala koliko po prilici mora biti radnih mjesta u sudovima, upravi, ministarstvima i slično. Ova Vlada RH, je raspisala natječaje samo kako bi pokazala kako ona prati trend, ali odugovlači sa primanjem, jer ne želi primiti ljude i jer nema novca. Sve je to veliko licemjerje.. Jedino ministar. Jadranke prima ljude jer tamo zaista i treba, ali...

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija