Jump to content

Godišnja grobna naknada


robertto

Preporučene objave

Poštovanje,

radi se o potraživanju Općine vezano uz grobnu naknadu.

Dobio sam opomenu (prije 7 dana) pred pokretanje ovršnog postupka radi potraživanja grobne naknade za 2002 ,2004 ,2005 ,2006 ,2007 ,2009 ,2010 godinu.

Zanima me dali su gore navedena potraživanja U ZASTARI,tj.dali mi netko može reći koliki je zakonski rok da bi potraživanje grobne naknade bilo u zastari.

 

Unaprijed zahvaljujem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pa o tome se i radi,njima je plaćeno tri godine u nazad,plaćeno je i drugo ali ne posjedujem uplate za toliko godina unazad a oni se prave ludi da će proglasiti grobno mjesto napuštenim iako znaju da mora proteći 10 godina da ne uplatiš naknadu da bi mogli isto provesti.Šaljem prigovor sa kopijama uplata ,preporučeno sa povratnicom.

 

Pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani!

Ako ste uplatili u banci tada bi trebao podnijeti banci pismeni zahtjev da u arhivi pronađu Vaše uplate isto tako u FIN-i.Možda je uplata knjižena na nekog drugog. Ako dobijete negativan odgovor tada ćete se morati nagoditi sa komunalnim društvom da uplaćujete u ratama .Vaši pokojnici zaslužuju toliku žrtvu.Od neću nema ništa .

 

Pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija