Jump to content

HŽ i kazna nakon skoro pa 2 god


mayamax

Preporučene objave

dobila sam preporuceno pismo opcinskog suda iz Nove Gradiške u kojem me HŽ tuži da sam 3.5.2011. zatecena bez pravovaljane putnicke karte.jel to proslo u zastaru?? uglavnom kaj je najbitnije ja se uopce ne sjecam da je mene uhvatila kontrola i na spisu kaj sam dobila pise moja adresa ali bez broja osobne ili bilo kakve indentifikacije..to je mogo bilo tko dat moje podatke po tom i jos na drugom spisu pise da sam duzna platit kartu od 12,40 lp za relaciju Vrbovec - Križevci uvecanu za 300 kn,a na prvom spisu pise Duga Resa - Mavracici. Kasnije pise u spisu da sam se oglusila na prvu opomenu da platim tih 312,40 do 18.5 kaj mi je kao stiglo na kucnu adresu (nikad ja nista nisam dobila na kucnu adresu :-x )) tak da moram jos platit i 120 kn sudskih troskova wtf :tikvan::tikvan::tikvan: ima netko ideju kako postupiti s pisanjem ove zalbe i dal se uopce isplati pisat zalbu??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija