Jump to content

privodenje na privatnom posjedu bez naloga


pepa18

Preporučene objave

poštovani,

zanima me da li policija smije upast na privatan posjed zbog voznje na skuteru bez kacige.

da pojasnim situaciju, suprug se vozio bez kacige i uso u dvoriste i sparkiro motor, kada su 3 policijska sluzbenika stala ispred ograde i usli u dvoriste kao "specijalci" vikuci i bahateci se. priveli su ga kao bjegunca. i jos nisu ocekivali psa koji naravno brani svog gazdu. i kada sam ja izasla ( supruga) i pitala sto se dogada policajka mi je odgovorila da sto to mene briga, i kazem da sam mu supruga a ona vikne da ju bas briga tko sam ja, i kaze na to vozio se bez kacige. i to je bilo to odvezli ga u postaju. kasnije kada sam pokusala doci do vise informaija od poznanika koji rade u policiji, policajka je promjenila pricu, rekla je da je suprug bio na dvoristu i razgovarao sa mamom kak je bjezao policiji. sto nije istina jer sam ja jedina istrcala iz kuce, i djete zamnom. da sve skupa bude gore vani je bilo nase djete (4) koje je sve to gledalo, i skola stranih jezika za djecu (gdje je upravo bio odmor i svi su vani bili).

u policiji nisu uzeli njegov iskaz vec su samo policijski sluzbenici dali svoj.

da jos napomenem djete je bilo u soku.

 

zanima me kojim zakonom oni to smiju/nesmiju napraviti?

i da li mogu pisati zalbu na njihovo odnosenje prema nama?

 

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hvala, a sad pitanje, jel se pisanje zalbi placa?

 

A sto vise, to da su bili na benzijskoj u civilnom autu bez oznaka?!

Bez kapa ?

Nema nikakve tjeralice za njim, ni dugova ni kazni.

Ne plaća se.

Nikakve veze sa privođenjem nema civilni auto jer imaju pravo na njega kao i nenošenje kapa.Prekršaj ili prekršaji koje je vaš suprug počinio postupanjem policije (bez kapa) neće biti umanjeni ili izbrisani jer se tu radi o njihovoj disciplinkoj odgovornosti.Inače osoba bez kacige ako nije počinila ništa drugo se ne privodi.Da li postoji tjeralica vi to ne znate jer se to ne objavljuje u novinama ili na stranicama MUP-a dostupnim svima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija