Jump to content

Parkirna kazna,Zagreb, zuta zona


peropo

Preporučene objave

Pozdrav,

 

Parkirao sam u Zagrebu u zutoj zoni. Otisao sam do kioska kupiti nesto, i nakon cca 25 minuta sto sam otisao od auta sam platio parking (jednostavno sam zaboravio odmah cim sam izasao). Uredno mi je stigla poruka da je parking naplacen (skinuti su mi novci sa racuna, cak mi je nakon 50 minuta ili kolko vec dosla i obavijest o isticanju parkinga) Otisao sam sa kolegom do menze, vratio se i ugledao parkirnu kaznu. Napisana je 15ak minuta prije nego sto sam platio parking. Zanima me da li postoji ikakva mogucnost da ne moram platiti kaznu zato sto su mi skinuli novce sa racuna (mobitela-Vip). Poslao sam im mail i odgovaraju sa svojim klasicnim odgovorima koji nemaju veze sa konkretnim problemom. Kazu da po clanku tom i tom moram staviti kartu na vidljivo mjesto itd. Odbili su mi zalbu i rekli da mogu napraviti prigovor Povjerenstvu za reklamacije potrosaca. Koliko to ima smisla?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija