Jump to content

svađa


laura_02

Preporučene objave

Dobar dan!! željela bih da mi date savjet ja i muž smo 5 god u braku al živim kod njega 8godina imamo troje djece ja sam nezaposlena on radi i problem je u tome da kad god se posvađamo on mene ko da tera iz kuče neki dan smo se posvađali zato što bila je moja prijateljica kod men ei tak zezali smo se i kak on mene zna štipati i sev i to mene boli i ja mu to kažem jel me boli i on meni da to je iz ljubavi ha i on je opet htio kao da me štpa i ja sam ga slučajno lupila među noge i rekla da je majmun al iz zajebanicje on je odmah planuo.....i počeo da ak mu nepašem da znam gdje su mi vrata i sad ja nezz....po tom pitanju on mene može zajebavati i sve a ja moram šutjeti....zanima me dal on mene može isterati iz kuče il ne....ja nemam kamo otići pošto ne radim na porodiljnom sam još....hvala....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ako je kuća njegova osobna imovina (stečeno prije braka, nasljeđena ili dar) može tražiti iseljenje ali tek nakon rastave braka.

ako je kuća stečena u braku ona je zajednička imovina (bračna stečevina),

osim ako je nasljeđena ili dar, trebalo bi tražiti utvrđivanje i podjelu bračne stečevine.

suvlasnik drugom suvlasniku nemože zabraniti korištenje suvlasničkog djela.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija