Jump to content

ovrha Slatinske banke pomoc?


dambac

Preporučene objave

probat cu kratko objasnit,2002g. zatvaram sve racune u toj banci,ali ispostavilo se da mi jedan tekuci nije zatvoren posto sam bio ljut i sve njim knjizice bacio preko pulta,ok da bi 2004g.uveli naknadu za odrzavanje tekuceg ok ali mene nisu obavjestili niti sam znao za taj racun,da bi 2009g.doslo mi kuci prijedlog za ovrhu 257,44kn i neki javni biljeznik Mladen Čop iz Daruvara 199,20kn,posto se nisu mogli naplatit sve je to otislo u neko mirovanje,prije mjesec dana saljem pismeno zahtjev za zastaru i obrazlozenje kako sam mogao placat racun za koji nisam znao,dobio sam odgovor negativan,stize ovrha 1.06.2013g,na mirovinu 650kn,odem u mirovinsko covijek mi izlista njihovo potrazivenje jos 38kn, ok ajde da se rijesim odem u banku kad tamo inenadenje,e sad je razlika vec 130kn plus 320kn (utužbina) tako se nekako zove.Ako ima netko tko bi me uputio gdje se mogu zalit,zar ja kao obican covijek moram bit zrtva ove drzave,dali smiju bez nove ovrhe to napravit nakon 4godine,i sto je meni sumljivo posebno placam javnog biljeznika gdje nemaju racun niti tarifu na sta se to odnosi,molio bi savijet.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija