Jump to content

Tužba....Molim pomagajte HITNO !!!!


Mellany

Preporučene objave

Situacija je sljedeća :

Bivša žena moga muža tuži ga za alimentaciju četvero djece od kojih je jedno ove godine napunilo 18 god. i to koliko smo uspjeli shvatiti za proteklih 5 godina...To nebi bilo ništa čudno da moj muž ništa ne doprinosi za djecu,ali pošto joj novac daje na ruke i kupuje djeci ono što je potrebno to nema nikakvog smisla,ali bojimo se da nam to ništa neće pomoći na sudu jer nemamo nikakav dokaz (osim možda računa za knjige i sl.)...Sljedeća stvar je u tome da je bivša alkoholičarka i često pije,prije više 10 godina se je čak i liječila ali nažalost bezuspješno.Centar za socijalnu skrb je neko vrijeme vršio nadzor nad njom,ali onda se je ona "skompala" sa dotičnom djelatnicom centra i ukinuli su nadzor...Zatim...bivša zanemaruje djecu-zna otići sa svojim sadašnjim partnerom na nekoliko dana negdje...da se odmori,kaže...a djeca ostaju sa drugom dvojicom punoljetne braće koji su djeca opet drugog čovjeka (i oni odu svojim putem,tako da djeca od 11,13 i 14 godina ostaju sama).Kad je doma niša ne radi sve rade djeca čak i motaju cigarete...i da ne nabrajam dalje....Muž i ja imamo još troje djece,ja nezaposlena,podstanari,a muž sa plaćom od 2800 kn...Molim sada savjet šta raditi...dali bi bilo pametno bivšu prijaviti zbog takvog ponašanja? Muž nije dobio još nikakvu obavijest samo mu je šef rekao da je centar zatražio prosjek plaće za proteklih 5 godina...Dali sada čekati i vidjeti kako će se odvijati situacija ili nešto poduzeti?Sa obzirom na njegovu plaću i životnu situaciju kolika bi mogla biti alimentacija i dali bi on mogao zatražiti skrbništvo nad barem nekijim djetetom? Dali bi sud mogao zatražiti da muž plati za tih 5 godina i koliko...Imovine nikakve nema?:psuje::psuje:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija